• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Miss Aga Mega Imprezka

Już 2 grudnia 2023 roku w Galerii Metropolia w Gdańsku będzie miała miejsce MEGA IMPREZKA razem z Miss Aga! Wydarzenie w świątecznym klimacie pełne atrakcji dla każdego uczestnika.

Przewidziane jest spotkanie z Miss Agą, ale także wspólne challengee, gry i zabawy! Układanie specjalnych, mega imprezkowych puzzli na czas oraz słynne Zgadnij co jest w pudełku? i to jedynie część harmonogramu.

Każdy uczestnik będzie mieć możliwość zadać Miss Adze swoje pytanie w czasie Q&A, zrobić pamiątkowe zdjęcie wraz z autografem w trakcie M&G oraz odwiedzić stoisko z merchem Miss Aga.

Malowanie twarzy, zwierzaki z balonów, świąteczne tatuaże, a nawet koncert Dziecięcych Przebojów - przedstawienie dla najmłodszych z największymi hitami, takimi jak "Idziemy do ZOO"! Cały dzień przepełniony aktywnościami dla pociech! Dla rodziców będzie to idealny moment na relaks przy przygotowanym stoisku z kawą.

Harmonogram wydarzenia:
12.00 - Otwarcie Bram
12.30 - Start spotkań Meet & Greet
16.30 - Koniec spotkań Meet & Greet
17.00 - Koncert Dziecięce przeboje
18.00 - Q&A (Question & Answear)
18.30 - "Co jest w Pudełku?" Challenge
19.00 - Puzzle Challenge
19:30 - Zakończenie


Ograniczenia wiekowe
Osoba poniżej 12 roku życia może przebywać na wydarzeniu jedynie pod opieką osoby dorosłej (i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje), po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na samodzielne uczestnictwo w imprezie.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia muszą posiadać bilet wstępu. Dla opiekuna osoby małoletniej biorącej udział w spotkaniu Meet & Greet wystarczy bilet na sam event.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    59 - 159 zł
Bilety na Miss Aga Mega Imprezka:
Bilet na sam event – uprawnia do wejścia na teren imprezy jednej osoby – bez opcji udziału w sesji M&G, oraz prezentu

Bilet M&G – uprawnia do wejścia na teren imprezy jednej osoby, uczestnictwa w evencie oraz sesji M&G z artystką, otrzymania prezentu upominku podczas M&G

Opinie