Impreza odwołana
PATRONAT

Misia Furtak (1 opinia)

Misia Furtak - wokalistka, basistka, autorka tekstów, kompozytorka i dziennikarka. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego.

Drodzy widzowie, zbliża się koncert Misi Furtak w naszym teatrze. Niestety obostrzenia w ilości miejsc na sali (połowa miejsc) nie zmieniły się, zatem musimy przenieść koncert do innej, większej lokalizacji, gdzie wszystkich was pomieścimy w zgodzie z aktualnymi wytycznymi Covid-19. Koncert odbędzie się zatem w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot, na terenie Opery Leśnej w Sopocie. Małej zmianie ulegnie przez to również data koncertu, który odbędzie się kilka dni wcześniej, tj. w niedzielę 20 września o godz. 19.00. Więcej informacji: www.teatrnaplazy.pl

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście
Frontmanka zespołu Très.b i solowego projektu Misia Ff. Za pracę z kwintetem Wojtka Mazolewskiego nagrodzona Złotą Płytą. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. W styczniu ubiegłego roku ukazał się jej nowy album pod tytułem "Co przyjdzie?"

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Może raczej Frontwomenka ?

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

 • muzyka alternatywna , muzyka elektroniczna
  maj 1
  sobota, g. 20:00
  Gdynia, Studio Panika
  Too Many Zooz
 • muzyka alternatywna
  cze 6
  niedziela, g. 20:00
  Gdańsk, Stary Maneż
  Waglewski Fisz Emade