stat
PATRONAT

Misia Furtak | Nowy termin

W związku z aktualnymi obostrzeniami dot. Covid-19, czyli wymogiem ograniczenia widowni do połowy dostępnych miejsc, przenieśliśmy koncert z Teatru na Plaży do Sali koncertowej PFK Sopot, tak aby was wszystkich zmieścić. Koncert odbędzie się 20.09.

gru 10

czwartek, godz. 19:00

bilety 79-129 zł
Kup bilet
mar'21 27

sobota, godz. 20:00

bilety 119-139 zł
Kup bilet
Na ten moment sprzedaż biletów została zakończona, ale trzymamy ostatnią pulę, która będzie uruchomiona na kilka dni przed koncertem jak będziemy pewni, że nie wchodzą żadne nowe obostrzenia.

rock - koncerty w Trójmieście


Misia Furtak wraca do Sopotu. Wokalistka, basistka, autorka tekstów, kompozytorka i dziennikarka. Laureatka Paszportu Polityki, Fryderyka i nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Frontmanka zespołu Très.b i solowego projektu Misia Ff. Za pracę z kwintetem Wojtka Mazolewskiego nagrodzona Złotą Płytą. Zagrała kilkaset koncertów w całej Europie i Japonii, m.in. na festiwalach The Great Escape, Liverpool Soundcity, Tallin Music Week, Europavox, MIDEM i wielu innych. W styczniu ubiegłego roku ukazał się jej nowy album pod tytułem "Co przyjdzie?"

Podczas koncertu obowiązuje nakaz zasłania nosa i ust maseczką lub przyłbicą i zachowania na terenie obiektu dystansu społecznego.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  40 zł
 • Przedsprzedaż
  35 zł
Bilety:
I pula 35 zł,
II pula 40 zł

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock , pop , soul
  lis 2
  poniedziałek, g. 19:00
  Gdańsk, Filharmonia Bałtycka
  Maryla Rodowicz