• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowy Turniej Wiedzy o Harrym Potterze

Wszystkich Magicznych Ludzi zafascynowanych serią książek i filmów o Harrym Potterze zapraszamy na Pierwszy Wielki Turniej Wiedzy!

BILET DRUŻYNOWY
uprawnia do uczestnictwa w Turnieju Wiedzy o Harrym Potterze przez TRZY OSOBY  (3x 49,00 zł) oraz otrzymania przez wszystkich członków drużyny pokrzepiającego ducha rywalizacji trunku, w postaci małego Piwa Kremowego (bezalkoholowe lub alkoholowe).

REGULAMIN:
Udział może wziąć maksymalnie 33 zespołów 3 osobowych.
Aby znaleźć się na Liście Uczestników należy się zarejestrować przez dokonanie zakupu biletu. Uczestnictwo w turnieju w wysokości 49,00 zł za osobę (147,00 zł za drużynę). Oprócz quizu w kwocie zawarty jest bon na małe kremowe piwo bezalkoholowe lub alkoholowe.

Istnieje możliwość drużyn dwu osobowych, wówczas cena za drużynę nie zmienia się, wynosi 147,00 zł.
Po zapisie zostanie wysłany e-mail z linkiem do formularza w którym trzeba będzie podać dodatkowe dane i przesłać grafikę / logo (nie jest wymagane) zawierające:
nazwę drużyny,
logo / herb drużyny
oraz skład drużyny.

O uczestnictwie w Wielkim Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby nie mające 18 lat, mogą wystąpić w turnieju pod warunkiem, że w drużynie znajdzie się przynajmniej jeden pełnoletni, prawny opiekun.

Turniej będzie odbywał się za pomocą aplikacji multimedialnej, więc warunkiem jest, aby chociaż jeden z Uczestnikiem posiadał Smartphone z możliwością zainstalowania aplikacji.
Po rejestracji w mailu otrzymacie informację jaką app należy pobrać wcześniej. Istnieje możliwość pobrania jej na miejscu przed turniejem.

NAGRODY:
I miejsce - dla każdego członka drużyny: Voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Ministerstwie Magii, dowolna różdżka z naszego Czarodziejskiego Sklepiku w ozdobnym pudełku z kartą czarodzieja, zaproszenie na spektakl organizowany przez Sorbet Cytrynowy, Certyfikat
II miejsce - dla każdego członka drużyny: Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w Ministerstwie Magii, dowolna różdżka z naszego Czarodziejskiego Sklepiku w ozdobnym pudełku z kartą czarodzieja, zaproszenie na spektakl organizowany przez Sorbet Cytrynowy, Certyfikat,
III miejsce - dla każdego członka drużyny: jednorazowy Voucher o wartości 30% rabatu do wykorzystania w Ministerstwie Magii, dowolna różdżka z naszego Czarodziejskiego Sklepiku w ozdobnym pudełku z kartą czarodzieja,  zaproszenie na spektakl organizowany przez Sorbet Cytrynowy, Certyfikat

Opinie