• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mikołajkowe spotkanie z roztańczonymi Trollami

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Już 2 grudnia do Alfa Centrum Gdańsk Galerii Alternatywnej przyjadą roztańczone i rozśpiewane Trolle. Dzieci będą miały okazję spotkać swoich ulubionych bohaterów z bajki, jak Poppy i Mruk, a także wejść do interaktywnego miasteczka Trolli. Czekać tam będzie wiele atrakcji, m.in. magiczne lustro, fabryka kolorowych lizaków, strefa zabawek Mattel, a ponadto szkoła trollowej zumby.

mar 6

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł
mar 9

sobota, godz. 18:00

bilety 15 zł
ulgowy 10 zł
Z okazji zbliżających się Mikołajek, a także premiery filmu Trolle 3 Alfa Centrum Gdańsk Galeria Alternatywna szykuje wyjątkowy dzień, pełen bajkowych atrakcji. Już 2 grudnia kolorowi i roztańczeni bohaterowie serii filmów dla całej rodziny, zaproszą dzieci do miasteczka pełnego interaktywnych rozrywek. Atrakcje dla siebie znajdą tam zarówno maluchy, jak i nieco starsze dzieci. Barwna scenografia zrobi wrażenie również na dorosłych.

Wydarzenie będzie niepowtarzalną okazją do spotkania z Poppy i Mrukiem, co z pewnością ucieszy małych fanów muzyki. Trolle zaproszą dzieci do wspólnej, trollowej zumby na scenie, a także do pełnego kolorowych atrakcji, interaktywnego miasteczka Trolli. Tam czekać będzie m.in magiczne lustro, które da odpowiedź na pytanie Jakim Trollem dziś jesteś?, punkt wizażu i kolorowych tatuaży, pokaz skręcania niezwykłych balonowych figur oraz basen z kulkami dla najmłodszych.

Mali entuzjaści zabawek znajdą ich mnóstwo w strefie Mattel, w której żadne dziecko nie będzie się nudzić. Rozrywki dostarczy również specjalna trollowa budka, która będzie okazją do własnoręcznego nakręcenia filmiku 360 stopni. Poza tym w centrum zostanie zaaranżowany specjalny instaspot rodem ze świata Trolli, który będzie doskonałym tłem do zrobienia efektownych, pamiątkowych zdjęć.

Nie zabraknie również uwielbianych przez wszystkie dzieci słodkości. W trollowej fabryce lizaków, można będzie wziąć udział w słodkich warsztatach i zobaczyć jak z masy cukrowej i barwników powstają kolorowe przysmaki. Na koniec każdy uczestnik warsztatów otrzyma słodki upominek.

Zapraszamy całe rodziny na spędzenie grudniowej soboty razem z nami, w towarzystwie uśmiechniętych, wesołych Trolli oraz wielu atrakcji, które przysporzą dzieciom wielu wrażeń. Zbliżający się czas Świąt, prezentów i niespodzianek, to doskonała okazja, by przenieść się do bajkowej krainy pełnej zabawy mówi Lech Polanski, dyrektor Alfa Centrum Gdańsk Galerii Alternatywnej.

Podczas wydarzenia w Alfa Centrum Gdańsk Galerii Alternatywnej będzie można skorzystać z jeszcze jednej, wyjątkowej atrakcji, jaką będzie szkoła latania, z filmu Wyfrunięci. Animatorzy poprowadzą krótki kurs przygotowawczy, w formie zajęć gimnastycznych na wesoło, następnie w specjalnym studiu dzieci obejrzą fragment nowego filmu Wyfrunięci, by na koniec zapozować do zdjęcia z ptasimi bohaterami bajki.

Impreza w towarzystwie filmowych bohaterów będzie wyjątkową gratką dla dzieci i okazją do angażującej zabawy oraz niezapomnianych, rodzinnych chwil.

Opinie