• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Mike Verba "Pop Fiction" feat. Grzech Piotrowski i Wojciech Myrczek

pop

Wydarzenie "MIKE VERBA - "Pop Fiction"" z dnia 06.04.2024 20:00 zostało odwołane!
Informacja o procedurze zwrotu została wysłana na adres e-mail podany przy zakupie.
Bilety zakupione w punktach stacjonarnych należy zwracać w miejscu ich nabycia, za okazaniem dowodu zakupu.


Odkryj świat swojej ulubionej muzyki na nowo! Nie dotarłeś na koncert Red Hot Chili Peppers, albo innego wykonawcy? To nie problem. Twoja muzyczna wyobraźnia już się tam z tobą wybiera. Niezwykły projekt pianisty jazzowego Mike Verba - "Pop Fiction" to muzyczna opowieść, która zabiera Cię w fascynującą podróż przez światowe przeboje muzyki popularnej, interpretowane z niezwykłą wirtuozerią i dawką postmodernistycznego stylu. To prawdziwa intertekstualna podróż przez klasykę popu w wykonaniu mistrza fortepianu, Mike'a Verba oraz towarzyszących mu gości - znakomitego saksofonisty Grzecha Piotrowskiego oraz uznanego wokalisty Wojciecha Myrczka.

maj 26

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 99 - 160 zł
Kup bilet
Tytuł koncertu nawiązuje do filmu "Pulp-Fiction" Quentina Tarantino i jest grą z konwencją - przyświeca mu idea zabawy gatunkowej, cytatu i gry z tekstami kultury. Mike Verba przetwarza znane hity w niezapomniane wersje. Projekt "Pop Fiction" zabiera słuchacza w drogę przez różne dekady i style muzyczne, od lat 80 po współczesność, a wszystko to w unikatowych interpretacjach. Michał Wierba, urodzony w Krakowie, to wyjątkowy pianista jazzowy, którego pasja do dźwięku zakiełkowała już w młodości i przerodziła się w niezwykłą karierę. Zaczął grać w wieku 17 lat i z determinacją oraz talentem głęboko zanurzył się w świat jazzu, w którym wciąż poszukuje nowych ścieżek, poprzez be-bop, fusion, po eksperymenty z elektronicznymi brzmieniami i graniem z gwiazdami zza oceanu. Jego muzyczna droga krzyżuje się z wieloma wybitnymi artystami, takimi jak Michał Urbaniak, Ronnie Burrage, Wayne Escoffery, Piotr Wojtasik, Darryl Hall, Maciej Sikała, Chico Freeman, Zbigniew Wodecki, Marek Piekarczyk, Piotr Baron, Wojciech Myrczek i wielu innych.

pop - koncerty w Trójmieście


Koncert Mike Verba - Pop Fiction feat. Grzech Piotrowski i Wojciech Myrczek z udziałem wybitnych gości to muzyczna uczta z pogranicza elektroniki, jazzu i muzyki rozrywkowej: Red Hot Chilli Peppers, Nirvana, George Michael, Ed Sheeran i Sting to tylko część artystów, których utwory usłyszycie na koncercie. Verba to nie tylko utalentowany pianista, to także showman, który wciąga publiczność w interakcje i dostarcza niezapomnianych wrażeń oraz proponuje odbiorcy wysoce zróżnicowany materiał, w którym każdy odnajdzie cząstkę siebie.

Jak sam Artysta mówi: ,,W muzyce chodzi o doświadczenie spełnienia i radości. Chcę, aby ludzie czuli się poruszeni, ale i naładowani pozytywną energią, która ich zmotywuje. Ona powinna pomagać stawać się im być lepszymi, wprowadzając ich w zupełnie inny świat, a tam powinna poruszać ich emocje i ożywiać umysł. Chcę pokazywać graniem, że muzyka to przygoda, która jest najlepszą podróżą, jaka może człowieka spotkać. Jeśli raz otworzy się te drzwi, to nic nie będzie już takie samo."

Opinie