• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Michał & Kriz Birthday Party with Jan Fischer [GER] :: support: Nott [resident] (2 opinie)

cze 7

piątek, godz. 21:00

bilety 40 zł
przedsprzedaż 20 - 30 zł
cze 16

niedziela, godz. 12:00

bilety 350 zł
przedsprzedaż 299 - 315 zł
Kup bilet
Zapraszamy na największą urodzinową imprezę roku! Wspólnie z portalem QueerLife.pl przygotowaliśmy dla Was niesamowity muzyczny show, którego główną gwiazdą będzie Jan Fischer - berlińczyk z urodzenia, europejczyk z wyboru. Świętujcie razem z nami urodziny Michała i Kriza. Tej nocy nie zabraknie również niespodzianek w postaci ciekawych konkursów, promocji i darmowych drinków. Jesteś pewien, że możesz to przegapić?

JAN FISCHER [Mix Club Paris, Europride / Circuit Zurich, Resident 136° / Hamburg]

Jan Fischer nie ma rozbudowanego bio, bo nie jest mu ono potrzebne. W Berlinie, skąd pochodzi, oraz w całych Niemczech, gdzie grywa, wystarczy wymówić jego imię, aby od razu usłyszeć odpowiedź kim jest.

Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2006 roku, kiedy właściciel Bungaluu Club Berlin zaproponował mu jego pierwszą w życiu rezydenturę. W tym momencie, to co kiedyś było w nim zaledwie kiełkiem, stało się jego życiowym celem. Pasja do muzyki pochłonęła go bezgranicznie. Jego sety składają się głównie z optymistycznie nastrojonych brzmień z gatunku Swedish-, French-, Vocal-, Electro-, i Progressive- House, oraz dodatków zaczerpniętych z Disco, Indie, Pop, a nawet Rocka. Czy taka mieszanka może się podobać? Wychodzi na to, że wszystko i nic serwowane przez Jana to przepis na prawdziwy muzyczny sukces. Przy jego setach ludzie godzinami nie potrafią zejść z parkietu i to bez żadnych dragów.

Obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych dj'ów w Europie. Sam mówi, że nie lubi grać na wielkich, masowych imprezach, gdzie tak naprawdę muzyka nie jest taka istotna a porwanie tłumu do zabawy wcale nie jest trudne. Woli grę w klubach, gdzie jego kontakt z odbiorcą jest bliski, gdzie ma możliwość sterowania tym co się dzieje i sprawiać, że mięśnie każdego z jego słuchaczy same ruszają go z miejsca. Od 2008 roku Jan jest również rezydentem takich klubów jak DJ of Heroes (Kolonia, Niemcy), GMF (Berlin, Niemcy), oraz prezenterem radia Shape FM (Berlin), gdzie prowadzi swój autorski program.

To jednak nie wszystko. Jan nie tylko doskonale gra, on również doskonale wygląda. Od 2004 roku zawodowo zajmuje się modelingiem, oraz... bierze udział w filmowych produkcjach. Bardziej wtajemniczonym wytwórnie takie jak Men at Play czy Chi Chi LaRua z pewnością skojarzą się z tą pikantną stroną jego osoby.

https://janfischermusic.com


Tak więc kochani, przybywajcie, podziwiajcie i bawcie się dobrze jak zawsze w sixty9 Club.

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Opinia została zablokowana przez moderatora

 • jan fischer AAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  KOM BEK KOM BEK KOM BEK KOM BEK

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.