• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Mateusz Ipkis Dudek & Monika Chłopicka

Krakowski stand-uper pakuje mandżur i rusza na podbój plaż i okolic polskiego morza, a zwłaszcza serc fanów dobrego żartu.

lip 5

piątek, godz. 21:00

Sopot,
bilety 69-199 zł
Kup bilet
paź 11

piątek, godz. 20:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 89,99 - 249,99 zł
Już 15 maja w klubie Under Beer na ul. Garbary 6 wystąpią:
Mateusz Ipkis Dudek
- od dziecka był artystą, rodzice mówili, że z tego wyrośnie, nauczyciele, że wena się skończy, on mówił, że będzie sławny i bogaty. I co? Nic. Wszyscy się pomylili. Wciąż jest komikiem, wciąż ma wenę i wciąż mówi, że będzie sławny i bogaty. Ale Bóg zawsze śmiał się z jego planów, więc został komikiem, żeby inni również się pośmiali. Tak na poważnie, to jest świetnym stand-uperem, który objechał całą Polskę, rozmawiając z tysiącami osób, dorosłymi i świadomymi. A ty, jesteś świadomy? Specjalnie dla ciebie wystąpi ze swoim świeżutkim, nigdzie nie udostępnionym programem "Nie każdy powinien"

Monika Chłopicka - stand-up'erka z Gdańska, na scenie od ponad półtora roku, szczęśliwa mężatka, której życie nie rozpieszcza, za to ona chce innych rozpieszczać dystansem do życia. Kobieta z bagażem tak różnorodnych doświadczeń, że do końca życia będzie miała z czego żartować. Była już zakonnicą, matką, żoną i rozwódką, przedszkolanką, terapeutką autystów, rękodzielniczką, a teraz wymyśliła sobie, że będzie komiczką.
W programie "Mistrz ciętej riposty" zobaczycie, co się dzieje, jak nauczycielka dorwie się do mikrofonu.

Opinie