stat
Impreza już się odbyła

Mateusz Grędziński - koncert "Pod blokiem"

pop
  • czwartek, 15 lipca, godz. 18:30
  • Lokalizacja
    Gdańsk Wrzeszcz, Rondo Guntera Grassa
  • Bilety
    wstęp wolny

Już w najbliższy czwartek 15 lipca 2021, o godz. 18.30 w urokliwym Wrzeszczu wystąpi Mateusz Grędziński, zwycięzca 7-ej edycji The Voice of Poland. Wydarzenie jest bezpłatne i zostało zorganizowane w ramach projektów kulturalnych Miasta Gdańska, mających urozmaicić mapę kulturalną naszego miasta.

Mateusz, to artysta obdarzony wyjątkowym głosem i czarującym sposobem bycia wokalista, muzyk, autor muzyki i tekstów do swoich piosenek. Miłośnik kameralnych akustycznych brzmień... ale również występów na dużych scenach. Czerpie energię i przyjemność z występów na żywo. Swoim uśmiechem, sposobem bycia i naturalnością na scenie zdążył zaskarbić sobie sympatię polskiej publiczności, która wybrała go jako zwycięzcę 7-ej edycji The Voice of Poland. 

pop - koncerty w Trójmieście


Dwukrotny uczestnik programu The Voice of Poland: finalista 2-giej oraz zwycięzca 7-ej edycji programu. W 2017 roku dzięki kontraktowi z Universal Music Polska wydał singiel "Obietnice", za tekst odpowiedzialny jest Andrzej Piaseczny, za muzykę Krzysztof Pszona oraz producenci ze Szwecji. Singiel
"Czarne Chmury" wydał razem z producentem muzycznym i raperem Liberem.

Piosenki do tej pory możemy usłyszeć w radio, a Mateusz przygotowuje kolejne single oraz muzykę na swój pierwszy solowy album. Obecnie większość czasu Mateusz poświęca na tworzenie muzyki, koncertowanie w Polsce i za granicą, sport oraz podróże. Mateuszowi będzie towarzyszył Martin Polak. Gitarzysta współpracujący z londyńską wytwórnią Atlantic Records, mającą pod swoimi skrzydłami takich
artystów, jak Ed Sheeran, Dua Lipa czy Coldplay.

Koncert jest pierwszym z dwóch organizowanych przez Fundację EMANDI, dofinansowanych przez Gminę Miasta Gdańska w ramach grantów kulturalnych. Celem projektu jest deinstytucjonalizacja kultury, zwiększanie zakresu kultury tworzonej oddolnie, samodzielne organizowanie czasu wolnego, nowe sposoby ujmowania kultury i uczestnictwa w niej.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.