stat
Impreza już się odbyła

Magiczne Eksperymenty- galaretki

Magiczne eksperymenty to coś nietuzinkowego, coś co zainteresuje każdego dzieciaczka, niezależnie od wieku.Na tych zajęciach stworzymy magiczne, kolorowe galaretki. Sprawdzimy dokładnie wszystkie ich właściwości, zaskakującą konsystencję oraz zrobimy z nich fajne baby, a na koniec rozpuścimy.

paź 26

poniedziałek, godz. 20:30

Online
bilety 35 zł

w każdy poniedziałek (do 21.06.2021), godz. 17:00

Gdynia,
bilety 45 zł
Uczę przez zabawę, uważając, że to najlepsza forma przekazania wiedzy. Przybliżam dzieciom magiczny świat chemiczny poprzez eksperymenty, które maluchy mogą wykonać same, a jak wiadomo to jest właśnie dla dzieci największa frajda - w ten sposób ucząc je też samodzielności. Moje warsztaty chemiczne posiadają przeróżną tematykę i motywy przewodnie.

Do zobaczenia w MAGICZNYM świecie w Mini Świecie . Dla Rodzeństwa Zniżka. Płatność przelewem na konto. Numer rachunku do przelewu za zajęcia Magiczne eksperymenty: 58 1140 2004 0000 3902 7909 0867 Nazwa odbiorcy: Magiczne eksperymenty W tytule proszę wpisać imię dziecka i termin.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Zapisy i informacje 514 591 695

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.