• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Łydka Grubasa - ĘĆ się imię Twoje
PATRONAT

Łydka Grubasa - ĘĆ się imię Twoje

Dzieńdoberek, kłania się Łydka Grubasa! Zapraszamy Cię niezwykle serdecznie na koncerty w ramach jesiennej trasy "ĘĆ się imię Twoje". Okazją jest nasza najnowsza płyta zatytułowana "ĘĆ" nagrana razem ze wspaniałymi Gośćmi. I jest to trasa ciut inna niż dotychczasowe...

Każdy koncert dla nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny i - nie inaczej - zaskoczymy Cię po raz ko-lejny. Zagramy, oczywiście, kawałki z tejże płyty, zagramy największe hiciory. Chcemy też sięgnąć po parę utworów, które rzadziej pojawiały się na setlistach typu Dni Gminy. A które są nam bardzo bliskie z racji srogiego, ostrego charakteru. I... pojawią się też absolutne nowości zapowiadające całkiem nowy materiał! Pociśniemy ze sceny pełnym pasmem, bez cenzury, bez kompromisów, z sercem i niewyparzo-nym jęzorem na dłoni. Rock and rollowo... Razem z nami w poszczególnych miastach młócą kapi-talne supporty, zatem dawaj do nas! Drogi Widzu, Droga Widzko - Niech się Ęci Imię Twoje!

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Kiedy? 30 listopada 2023
Miejsce: AK PG Kwadratowa
19:00 otwarcie klubu
20:00 support
21:00 Łydka Grubasa

Łydka Grubasa to Olsztyński zespół, który działa bardzo aktywnie od XX lat na scenie rockowej w Polsce i za granicą. Ma na koncie pięć płyt studyjnych, występy na wszystkich większych festiwalach wliczając to (kilkukrotnie) Dużą Scenę Pol'and'Rock oraz setki koncertów klubowych. Jest również laureatem nagrody Złotego Bączka na wspomnianym PnR oraz podwójnej platyny przyznanej przez SPAV za singiel "Rapapara". Odsłuchania i wyświetlenia utworów łydki notuje się w milionach.

Grupa wykonuje bardzo różnorodną mieszankę muzyki rockowej, przeplataną zapożyczeniami ze wszelkich gatunków muzycznych. Warstwa tekstowa to satyra na otaczającą rzeczywistość, wzbogacona o dosadną puentę. Łydka jest zespołem, który jest bardzo żywiołowy na scenie i koncentruje się na Publiczności, wciągając ją z całych sił do współpracy podczas koncertu. Część koncertów wykonuje w towarzystwie sekcji dętej, zapewniając jeszcze bardziej soczyste doznania dźwiękowe i wizualne.

Zespół tworzą:
Bartosz Krusznicki - wokal
Maciej Charytoniak - gitara
Artur Wszeborowski - gitara basowa
Dominik Skwarczyński - klawisze
Maciej Matuszczyk - perkusja

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  89 zł
 • Przedsprzedaż
  69 - 79 zł
Bilety dostępne w przedsprzedaży online
I pula - 69 złII pula - 79 zł III pula - 89 zł 

Opinie