• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

London Worship & Niemagotu - Arise Poland Tour 2024 (2 opinie)

Tego jeszcze nie było! HILLSONG LONDON I NIEMAGOTU razem na scenie! Uwaga! Nadciąga powstanie! Tym razem nie chodzi jednak o walkę narodowo-wyzwoleńczą, ale o realizację biblijnego wezwania: Powstań! Świeć, bo przyszło twe światło (Iz 60, 1-3). Na scenie ramię w ramię staną obok siebie dwie znakomite ekipy: Hillsong London Worship i NiemaGotu i zgodnie ogłoszą: Chwała Pańska rozbłyska nad tobą.

Arise Poland Tour 2024 to wspólna trasa dwóch niezwykle popularnych zespołów, które swymi piosenkami opowiadają o miłości nie z tej ziemi. Na początku marca 2024 grupy ruszą w trasę po Polsce. Zagrają w Gliwicach (6.03 Arena Gliwice), we Wrocławiu (7.03 Hala Orbita) i w Gdyni (8.03 Polsat Plus Arena). Jednego możemy być pewni: ze sceny popłynie pełne ognia, znakomicie zagrane i zaaranżowane uwielbienie, a muzycy, których prawdziwą pasją jest oddawanie czci Najwyższemu odkryją największą tajemnicę świata: nie ma Go tu, zmartwychwstał!

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


To będą koncerty pełne światła. Chcemy nieść nadzieję w tych trudnych i mrocznych czasach, zapalić światło tam, gdzie panuje beznadzieja. I pokazać, zwłaszcza młodym, często zagubionym, zapatrzonym w ekran komórki, że jest Ktoś, kto zna ich na wylot i kocha bez granic opowiadają organizatorzy z fundacji 1On.

Trasa rozpocznie się w Gliwicach, które w 2023 roku gościły na znakomitych koncertach Michaela W. Smitha, Hillsong United i Kari Jobe.

O wykonawcach:
NIEMAGOTU mogło być zespołem jednej piosenki. I tak zapamiętano by ten utwór, bo stał się rozpoznawalnym na całym świecie hymnem organizowanych nad Wisłą Światowych Dni Młodzieży. Na szczęście kolejne płyty pokazały, jaki potencjał drzemie w tej ekipie. Zespół z Krakowa nie stosuje zasady Ctrl+C, Ctrl+V: nie kopiuje, nie powiela, nie małpuje starych patentów. Mówi swoim własnym językiem, a jego piosenki momentalnie wpadają w ucho i długo z niego nie wypadają.
Zespół w którym pierwsze skrzypce grają: Kuba Blycharz (świetny kompozytor i tekściarz) i obdarzona poruszającym, rozpoznawalnym na kilometr głosem Ola Maciejewska swymi koncertami zachwycili publikę i sprawili, że ich występy cieszą się ogromną popularnością.

HILLSONG LONDON WORSHIP grali na całym świecie. To kolektyw muzyków i piosenkarzy ze stolicy Wielkiej Brytanii, którzy od niemal dwóch dekad animują koncerty chwały podczas nabożeństw w całej Europie. Zaskakują nowoczesnymi aranżacjami, profesjonalizmem i ogromną pasją głoszenia Dobrej Nowiny z którą docierają nawet na Bliski Wschód, do Indii i Afryki.

Otwarcie bram: 17:30

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach (ilość miejsc dla wózków inwalidzkich ograniczona) prosimy o kontakt mailowy: kontakt@1on.pl 

Opinie (2)

 • Po prostu trzeba tam być

  • 0 0

 • Było świetnie.

  Wielka szkoda, że takie wartościowe wydarzenia są pomijane we wszelkich mediach.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.