• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Loco Star - SongWriter Festival Sopot

Po raz trzeci spotykamy się w malowniczym parku na terenie Goyki3 Art Inkubatora w Sopocie. Festiwal powstał z pasji Ryszarda "Rico" Siwego do muzyki i pragnienia eksponowania artystów_ek sceny alternatywnej. W kontrze do dzisiejszej powtarzalności artystów_ek, proponujemy koncerty tych, których trudniej znaleźć. Główną ideą jest poszerzanie świadomości muzycznej i zapewnienie dostępu do koncertów dla każdego. W tym roku mamy aż sześcioro gości z zagranicy!

24 czerwca wystąpi zespół Loco Star, który w roku 2023 obchodził 20-lecie powstania. W 2024 roku świętują wydanie pierwszej płyty, która nie miała tytułu, ale za to było na niej 9 cudnych piosenek, 1 przefajny instrumental oraz video do kawałka "So light". Na Songwriter Festiwal Sopot przypomną kilka z tych piosenek. Zagrają też utwory z płyt "Herbs" i "Shelter" oraz kilka nowych kompozycji.
Dzięki wsparciu Miasta Sopot oraz Goyki3 Art Inkubatora, wstęp na koncerty jest bezpłatny. Na miejscu znajdziecie wrzutkę poprzez którą możecie wspierać festiwal i artystów_ki. Koncerty będą odbywać się w każdy poniedziałek czerwca, lipca i sierpnia o godzinie 20:30. Poprzedni cykl koncertów cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego mamy nadzieję, że i tym razem będzie podobnie. Na terenie festiwalu będzie można zakupić piwo bezalkoholowe, wodę i soki. Do zobaczenia na leżakach pod drzewami!

koncerty w Trójmieście


Specjalne podziękowania dla firmy Victus Apartamenty z Sopotu za zapewnienie wspaniałego noclegów dla Artystów i Artystek!Dla naszego opiekuna graficznego Artura Burego.Marty Szadowiak - Goyki3 Art Inkubator za wsparcie i koordynację festiwalu.Magdaleny Wiczyńskiej-Siwy - za opiekę nad social mediami.Borówka Music - Bartek Borówka - lineupMaciej Madej - Sideway Bookings - lineup
lis 10

niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 140 - 200 zł
Kup bilet

Opinie