stat
Impreza już się odbyła

Liu Jo i Apart. Moda Online

Ósme spotkanie w ramach cyklu Moda Live Online odbędzie się w środę, 23 września w salonie marki Liu Jo w Galerii Klif w Gdyni, gdzie stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje zestawy skomponowane z ubrań włoskiej marki. Stylizacje uzupełni biżuteria marki Apart.

Moda Live Online to cykliczne spotkania online, podczas których trener wizerunku, Katarzyna Kobiela prezentuje asortyment marek mających swoje salony w Galerii Klif w Gdyni. Inicjatywa ma na celu wsparcie najemców gdyńskiej galerii oraz jest formą promocji, która przypadła klientom do gustu.

W czasie najbliższego spotkania zobaczymy stylizacje ubrań ekskluzywnej marki Liu Jo, która kieruje swoje produkty do kobiet dynamicznych, pewnych siebie, lubiących czuć się zmysłowo w każdym miejscu. Całość zostanie uzupełniona biżuterią marki Apart, która jest liderem branży jubilerskiej w Polsce.
Pokaz realizowany będzie za pośrednictwem social mediów klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a później wrócić do niego w dogodnym terminie. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można zakupić w sklepach prezentowanych marek: ubrania w salonie Liu Jo, dodatki w salonie Apart Exclusive. Oba salony znajdują się na parterze galerii.

Spotkanie odbędzie się na profilu Galerii Kilf w Gdyni na Facebooku https://www.facebook.com/KlifGdynia/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.