• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

Letnie brzmienia - Kwiat Jabłoni

pop

Letnie Brzmienia w Gdańsku - na Placu Zebrań Ludowych zagrają: Nosowska, Brodka, Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz. Artyści wystąpią na plenerowej scenie Letnie Brzmienia, to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów.

W lipcu i wrześniu usłyszymy przede wszystkim najbardziej lubiane i najnowsze utwory artystów. Cykl otworzy charyzmatyczna Nosowska (9.07), dzień później zagra nie mniej oryginalna Brodka (10.07). Koncertowy lipiec dopełni jeszcze uwielbiany przez publiczność Kwiat Jabłoni (14.07). Wakacyjny czas pożegnamy z kolei z Natalią Przybysz (3.09) Koncerty live gwarantują niepowtarzalne wrażenia!

pop - koncerty w Trójmieście


Kwiat Jabłoni to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. "Niemożliwe" z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło "Mogło być nic" z 2021 r. zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

***
Letnie Brzmienia to ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie - Finał - termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce.
Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Zobacz relację z poprzedniej edycji (2022)


Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, trojmiasto.pl.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  79 - 279 zł
Bilety od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00).

Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00).

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

 • rock / punk , pop
  lip 3
  niedziela, g. 20:00
  Sopot, Opera Leśna
  Queen Symfonicznie
 • pop , muzyka elektroniczna
  lip 7
  czwartek, g. 19:00
  Sopot, Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku
  Bryska