• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

Letnie brzmienia - Kwiat Jabłoni

pop

Letnie Brzmienia w Gdańsku - na Placu Zebrań Ludowych zagrają: Kwiat Jabłoni i Natalia Przybysz, Mrozu i Sobel. Artyści wystąpią na plenerowej scenie Letnie Brzmienia, to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów.

W lipcu i wrześniu usłyszymy przede wszystkim najbardziej lubiane i najnowsze utwory artystów. Koncertowy lipiec rozpocznie uwielbiany przez publiczność Kwiat Jabłoni (14.07). Wakacyjny czas pożegnamy z kolei z Natalią Przybysz (3.09) Koncerty live gwarantują niepowtarzalne wrażenia!

pop - koncerty w Trójmieście


Skąd nazwa Kwiat Jabłoni?

Pomysł na nazwę wziął się od piosenki "Kwiat Jabłoni" zespołu Trash Budda z lat 80., którą spopularyzowały Elektryczne Gitary. - śpiewał lider zespołu Kuba Sienkiewicz. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, więc Kasia i Jacek - dzieci lidera Elektrycznych Gitar - też zostali muzykami.

Aktualne jest to jeden z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia. Kasia i Jacek Sienkiewiczowie mają na koncie dwa świetnie przyjęte albumy. "Niemożliwe" z 2019 r. bardzo szybko osiągnęło status podwójnej platyny, natomiast najnowsze dzieło "Mogło być nic" z 2021 r. zadebiutowało na pierwszym miejscu oficjalnej listy sprzedaży i po czterech miesiącach również pokryło się platyną. Oryginalne brzmienie, milionowe wyświetlenia teledysków oraz wyprzedane trasy koncertowe stały się ich znakiem rozpoznawczym.

Czym są Letnie Brzmienia?

To ogólnopolski, wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach, z 22 najpopularniejszymi artystami i artystkami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Trasa koncertowa Letnich Brzmień trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić TUTAJ. Zwieńczeniem cyklu Letnich Brzmień będzie dwudniowe wydarzenie - Finał - termin i miejsce koncertów zostaną ogłoszone wkrótce. Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production.

Jak długo trwają Letnie Brzmienia?

Jest cykl koncertów, który w każdym mieście ma swój indywidualny rozkład jazdy. W Gdańsku rozpoczynamy koncertem Kwiatu Jabłoni, a kończymy we wrześniu koncertem Natalii Przybysz.

Partnerem strategicznym został Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, trojmiasto.pl.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 - 279 zł
Bilety od 79 zł na koncerty będą dostępne w sprzedaży od środy 13 kwietnia 2022 r. (12:00).

Karnety w cenie 279 złotych dostępne będą od poniedziałku 11 kwietnia 2022 r. (16:00).

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.