• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Letni Targ Rozmaitości w Olivia Centre

Nie musisz jechać do centrum Gdańska, by poczuć atmosferę Jarmarku Dominikańskiego! Dla wszystkich fanów rękodzieł, nietuzinkowych i wyjątkowych rzeczy przygotowaliśmy letni Targ Rozmaitości z przedmiotami od lokalnych projektantów i artystów. Wpadnij do nas i spraw sobie lub bliskim prezent!

paź 9

niedziela, godz. 10:00 - 14:00

Wstęp wolny
Już 24 sierpnia widzimy się na patio Olivii Centre. Weź chwilę oddechu od pracy i poczuj ducha SLOW LIFE. Jak donoszą liczne badania, oglądanie sztuki i rzemiosła wpływa korzystnie na nasz mózg, obniżając poziom kortyzolu we krwi. Jeszcze lepszy wpływ ma samo tworzenie, więc jeśli jeszcze nie odnalazłeś swojego hobby, może znajdziesz tu do tego inspirację.
Spędź z nami jeden z ostatnich dni wakacji i przy okazji odwiedź tropikalny Olivia Garden z egzotycznym barem TIKI lub wjedź na najfajniejszy taras widokowy w Trójmieście.

Poza tym będziesz mógł wesprzeć organizacje charytatywne i zachwycić się talentami osób, które pracują w Olivii i O4 Coworking.

Co przed Wami? Strefy pełne niesamowitości!

Strefa Handlowo-Rękodzielnicza świetna okazja do kupienia sobie lub komuś bliskiemu unikatowego i wyjątkowego prezentu.

Strefa Charytatywno-Handlowa wystawcami są zaprzyjaźnione z Olivią organizacje charytatywne; możesz wesprzeć ich działania i kupić coś przecudownego, co wykonali podopieczni Stowarzyszenia Park On czy uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych nr 23

Strefa Talentów, inaczej wystawiennicza artystki i artyści z Olivii Centre zaprezentują swoje rozliczne talenty i swą twórczość. To strefa oliviowej kreatywności i pomysłowości, okazja do zainspirowania się oraz poznania fantastycznych osób!

Strefa Klubów klubowicze z Olivii podzielą się tu z nami swoją wiedzą
i doświadczeniem. Klub Fotografii zdradzi, jak wykonać przepiękne zdjęcia. Przy okazji będzie można nabyć (za datek na rzecz ww. organizacji charytatywnych) jakieś piękne zdjęcie. Przedstawiciele Flora Olivia udzielą porady ogrodniczej tu też przestrzeń wymiany kwiatów, a Liga Przygód przybliży nam baśniowy świat RPG.

Podczas wydarzenia nie zabraknie lokalnej gastronomii, gdzie będzie można spróbować pysznych dań, przekąsek, deserów i napić się pysznej lemoniady.

Chcesz być wystawcą?

Jesteś artystą, projektantem lub zaczynasz właśnie swoją przygodę z tworzeniem? Dołącz do nas, żeby zaprezentować innym swoje działania .Jeśli malujesz, rzeźbisz, projektujesz ubrania, plakaty, tworzysz makatki, biżuterię, lub inne bibeloty koniecznie dołącz do grona wystawców w Strefie Handlowo-Wystawienniczej i pokaż się u nas!

Zgłoś się do Martyny po więcej szczegółów: martyna.czarnobaj@oliviacentre.com

Jesteś pracownikiem jednej z firm z Olivii i chcesz zaprezentować swój talent?

Daj się poznać z zupełnie innej strony i pokaż nam to, co tworzysz! Malujesz? Rysujesz? Rzeźbisz? Fotografujesz? Wyplatasz koszyki, układasz piramidy z klocków LEGO, a może zbierasz muszle z rożnych stron świata? Chcesz się pokazać? Daj nam znać i przybądź do Strefy Talentów.

Zgłoś się do Działu Komunikacji: komunikacja@oliviacentre.com

Opinie