• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Lato w Muzeum Sopotu

Cykl warsztatów rodzinnych i artystycznych "Jesteśmy na wczasach". Warszaty nawiązują do wystawy w Muzeum Sopotu pt. "Wczasy na wybrzeżu to najprzyjemniejszy wypoczynek. Warsztaty odbywają się w niedzielę o godzinie 12:00 w ogrodzie Muzeum Sopotu. Są przeznaczone dla całych rodzin (wiek od 1 roku do ....) dzieci przychodzą z rodzicami, rodzeństwem lub dziadkami.

cze 8

sobota, godz. 11.00

Gdańsk Nowy Port, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny
cze 15-16

sobota - niedziela, godz. 10:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Sekret w ogrodzie. Gry i zabawy w PRL-u, prowadzenie Iwona Zając. Do zabawy w sekrety będziemy używać różne znalezione skarby natury np.: listki, kwiaty, koraliki, muszelki, kolorowe papierki i piórka. Stworzymy piękną kompozycje i zakopiemy w ogrodzie Muzeum Sopotu. Przez kolorową szybkę będziemy podziwiać kolorowy obrazek.

31.07.22, niedziela, godzina 12:00

Graj ze mną w zielone, prowadzenie Iwona Zając

Jak wyglądałby świat gdyby wszystko dookoła było zielone? Czy skórka zielonego jablka przypomina w kolorze świerzy liść? A żabka jest zielona jak krokodyl i papuga? Jakie kolory musimy zmieszać żeby powstał kolor zielony? Latem, kiedy wszystko kwitnie łatwo jest wyobrazić sobie świat w róznych odcieniach zieleni. Poznamy nowe wyrazy: seledyn, szmaragd, malachit i khaki..

07.08.22, niedziela, godzina 12:00

Spójrz na świat przez różowe okulary !, prowadzenie Marta Lipiec Bortkiewicz
Stworzymy własne okulary z grubymi oprawkami w stylu czasów PRL-owskich z kartonu. Ozdobimy je według własnego pomysłu. Jako szkieł użyjemy kolorowych folii, na których markerem będzie można narysować obrazek kojarzący się z Sopotem, który po założeniu okularów będzie przypominać o letnim wypoczynku.

14.08.22, niedziela, godzina 12:00
Czarno-biały film , prowadzenie Alina Mielnik
Pokolorujemy kadry w czarno-białym telewizorze, odkrywając ulubione sposoby wypoczynku wczasowiczów z czasów PRL-u. Zapisy / Kontakt: Iwona Zając
Terminy zajęć prosimy ustalać we wtorki, środy i piątki w godz. 10.0015.00 pod numerem telefonu 58 551 22 66,. Zgłoszenia można również wysyłać pod adresem: iwona.zajac@muzeumsopotu.pl

Opinie