• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Ladies' Jazz Festival: Dianne Reeves

Wydarzenie w ramach

Dianne Reeves należy do ścisłego grona największych sław kobiecego jazzu naszych czasów. Ma na swoim koncie rekord, którego żadna inna dama jazzu nie osiągnęła: trzykrotnie rok po roku zdobyła największy laur za swoją płytę - muzycznego Oscara, jakim dla wszystkich w branży muzycznej jest nagroda Grammy!

25 - 31 lipca 2022, godz. 17:00, 20:00

Gdynia,
bilety 80 - 160 zł
Kup bilet
Do dziś, dosłownie - bo ostatnią statuetkę Grammy przyznano tej artystce w tym roku!, ma tych nagród aż pięć! To dowód wielkiej klasy, nieprzemijającego rozwoju, wspaniałego wyczucia interpretacji i doboru materiału. To dowód, że ta dekada należy naprawdę do niej...

jazz - koncerty w Trójmieście


Dianne Reeves potrafi naprawdę wszystko: na ostatniej, nagrodzonej Grammy płycie "Beautiful Life" fenomenalnie łączy elementy jazzu z nowym R&B, muzyką latynoską, a nawet popem. Prezentuje całe spektrum od jazzu po pop, od swoich interpretacji Boba Marleya i Fleetwood Mac po własne kompozycje. Pracuje z (uwielbianymi nie tylko w Polsce) Esperanzą Spalding, Richardem Bona, Gregorym Porterem i wieloma innymi potęgami muzyki jak choćby George Duke.

Artystka po raz pierwszy wystąpi na Ladies' Jazz Festival, po raz pierwszy odwiedzi Gdynię i - jesteśmy szczerze przekonani: da wspaniały koncert na dziesięciolecie jedynego festiwalu dam jazzu w tej części wszechświata: 14 lipca, Teatr Muzyczny w Gdyni będzie należał do wspaniałej Dianne Reeves. Nie można tego przegapić!

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.