• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Ladies' Jazz Festival: Candy Dulfer

Wydarzenie w ramach

Najpopularniejsza Holenderka świata, faworytka Prince'a, protegowana Dave'a Stewarta, trendseterka niemal wszystkich instrumentalistek młodego pokolenia, jedna z największych gwiazd Ladies' Jazz Festival. Uwielbiana w Polsce od swego pierwszego koncertu w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Jej "Lily was here" znają wszyscy zelektryzowani mieszkańcy naszej planety. Zawsze uśmiechnięta, zawsze inna, zawsze rozgrzewająca do czerwoności Candy Dulfer wystąpi na jubileuszowym dziesiątym Ladies' Jazz Festival w Gdyni.

lip 19

piątek, godz. 17:00

Gdynia,
bilety 139 - 239 zł
Kup bilet
lip 25

czwartek, godz. 20:00

bilety 119 - 189 zł
Kup bilet
Candy Dulfer to istny wulkan i kameleon na światowej scenie muzycznej. Smooth jazzowe pierwsze i od razu wielkie początki kariery w latach 90. Współpraca z największymi sławami jazzu i pop. Kontrakty, płyty, nominacje do Grammy, nagrody i tysiące niezwykłych koncertów pod każdą szerokością geograficzną świata.

jazz - koncerty w Trójmieście


Nowa dekada XXI wieku to kolejna nowa twarz artystki. Nowy album, nowy zespół, nowe brzmienie. Szalone tempo, setki koncertów. W 2013 roku wraz z przyjaciółkami organizuje supergrupę Ladies of Soul, której show w Amsterdamie ogląda 34 tysiące fanów! Występowała w Polsce nie raz - fakt. Za każdym razem pokazywała inną twarz - fakt. Nieprzerwanie zachwyca miłośników muzyki, zabawy tańca - fakt. Chcemy się z nią bawić, szaleć i wyginać - niezaprzeczalny fakt! Candy Dulfer zakończy swoim występem 10 edycję Ladies' Jazz Festival w Gdyni, a światowe stacje meteorologiczne zarejestrują, że okolice Teatru Muzycznego 31 lipca 2015 wieczorem to najgorętsze miejsce na Ziemi i my tam będziemy!

Opinie 1 zablokowana