• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

LP (1 opinia)

pop

LP, autorka hitów Girls Go Wild i Lost On You, zagra w 2022 aż trzy koncerty w Polsce! Artystka pojawi się 13 września we wrocławskim A2, 14 września na warszawskim COS Torwar i 16 września w gdańskim Starym Maneżu.

Rozpiska czasowa:
18:30 - otwarcie drzwi
20:00 - support: Rio Kosta
21:00 - LP

Listę sukcesów LP można byłoby wymieniać długo. Od premiery Lost On You w 2017 LP zagrała na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, tytułowy utwór z płyty zgromadził imponujące 500 mln streamów oraz otrzymał tytuł platyny w Polsce, Rosji, Grecji, Szwajcarii i Francji. Teledyski do Lost On You, Muddy Waters i When Were High obejrzano łącznie ponad 280 mln razy.

pop - koncerty w Trójmieście


Churches to szósty studyjny album w dorobku LP. Płytę, której premiera zaplanowana jest na 8 października, promują single The One That You Love, How Low Can You Go, One Last Time, czy Goodbye.
Wydawnictwo powstało w wyjątkowym dla wszystkich okresie pandemii. Jak przyznaje sama artystka: Ten album jest jak przyjaciel. Przyjaciel, który przeprowadził mnie przez jeden z najtrudniejszych okresów w historii ludzkości i jednocześnie dosyć trudny okres w moim życiu. To wiele prawdziwych historii i spostrzeżeń, którymi mam okazję się z Wami podzielić.

O samym procesie powstawania utworów LP mówi tak: Tworzenie wspólnie z moimi najlepszymi przyjaciółmi to dar, którego nigdy nie biorę za pewnik, a emocje towarzyszące spotykaniu nowych osób to piękne doświadczenie. Jak zakochiwanie się. Wybaczcie mi, ale ja już zawsze będę się zakochiwać i odkochiwać. To dla mnie prawdziwa esencja życia i mimo, że momentami bolesna, nie zamieniłabym tego na nic innego. Czuję, że to mój sposób na przekazywanie emocji. Jestem wdzięczna za te piosenki i za ludzi, którzy je ze mną stworzyli. To spełnienie moich marzeń, móc się z Wami wszystkimi wreszcie nimi podzielić. Dziękuję.

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Opinie (1)

 • 2 bilety na koncert do sprzedania

  Mam do odsprzedania 2 bilety na dzisiejszy koncert LP w Starym Maneżu.
  Kontakt na email: mag.wiacek@gmail.com

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.