• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kraków Street Band & Blues Connections

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Czy Trójmiasto czuje bluesa? Oczywiście że tak! Tych którzy tak uważają, ale również wszystkich niedowiarków, zapraszamy 19.05.2024 na niezapomniane wydarzenie do Klubu Muzycznego Parlament. Dwa rewelacyjne zespoły będą udowadniać, że blues ma wiele twarzy, łącząc różne style muzyczne w jedno ekscytujące doświadczenie.

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od dziesięciu lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół wydał 4 albumy i zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych. Dwie nominacje do nagrody "Fryderyk" (2019 i 2022) są bez wątpienia świadectwem znakomitych umiejętności i wysokiego poziomu artystycznego.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Blues Connections - lokalna grupa, która nieustannie podbija Trójmiasto i okolice, zaserwuje nam swój unikalny miks bluesa z rockiem, funkiem, jazzem i poezją. Ich debiutancki album "Pamiętam" z 2023 roku zyskał uznanie zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków. Przygotujcie się na utwory autorskie, znane hity, premierowe kompozycje i pełne ekspresji improwizacje.

Kupując bilety niech Was nie zaskoczą miejsca stojące, bo planujemy grać intensywnie, żywiołowo i "pod nóżkę". Ale nie martwcie się - w klubie są loże i stoliki, więc każdy będzie mógł delektować się muzycznym spektaklem w dogodnych dla siebie warunkach.

Dołączcie do nas, poczujcie bluesa w Trójmieście i razem stwórzmy niezapomniany wieczór, pełen dźwięków, emocji i niepowtarzalnej atmosfery!

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  105 zł
 • Przedsprzedaż
  85 - 95 zł
Bilety:
I pula - do 19.03.2024 - 85 zł
II pula - od 20.03.2024 do 18.05.2024 - 95 zł
III pula - w dniu koncertu 19.05.2024 - 105 zł

Opinie