• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Krąg Mocy - Słyszę

Kochani,
Z radością zapraszamy Was na Krąg Mocy Słyszę. Spotykamy się 15.02.2024 r. o godz. 19.30. w Sopockich Domach Sąsiedzkich Tęczowy Dom w Sopocie ul. 23 Marca 32c.
Czy słyszysz jak Życie się z Tobą komunikuje?
Życie pod postacią osób, symboli, zdarzeń czy relacji...

mar 22-24

piątek - niedziela

Wstęp wolny
Ponoć Życie najpierw szepcze, później mówi a potem krzyczy. Czy jesteś w stanie usłyszeć podszepty Życia?
Czy jesteś w stanie usłyszeć życie w postaci drugiej osoby? Zdjąć swoje okulary i uznać, że słyszę akceptując, że druga osoba może mieć inaczej niż ja?
Porozumiewamy się różnymi językami, nie tylko tymi związanymi z narodowością. W różny sposób wyrażamy swoje potrzeby, emocje, uczucia. A czasem nie wyrażamy werbalnie choć bardzo chcemy zacząć się w życiu wyrażać.

Jak to jest słyszeć to wszystko co głęboko ukryte pod przykrywką słów...? Zajrzeć głębiej, pod wierzchnią warstwę.
Bo czasem słowa nie wyrażają tego co chce być wypowiedziane.

Czy odpowiedzi przychodzą?
Każda odpowiedź jest dobra i wspierająca jeśli płynie głęboko ze środka i w szczerości serca.
Czasem słyszymy dokładnie to co chcemy usłyszeć. I dla wielu nie jest to już zbyt odkrywcze. Jednak co wtedy? Jak to jest zdjąć z siebie swoje nakładki, oczekiwania, usłyszeć to co płynie ze środka drugiej Istoty...

Przestrzeń Kręgu Mocy to przestrzeń wyjątkowa. Wspierająca obecność innych uczestników kręgu pomaga poczuć w sobie siłę i słabość. Wspólne przeżywanie tego co w danym momencie wypływa na wierzch jak oliwa, prawdziwie akceptujące, ma w sobie często moc zdrowienia i transformacji.
Zapraszamy Cię do wspólnego przeżywania tego co związane z wyrażaniem się w Kręgu Mocy. Tak aby zobaczyć siebie w sobie bądź w oczach drugiego człowieka, który zasiadł obok Ciebie. Bo każde spotkanie jest wyjątkowe i ma głęboki sens.

Pozwól sobie na otwartość i gotowość spotkania się z tym co jest. Pozwól sobie usłyszeć to co płynie ze środka lub zobaczyć w tych co obok nas. W Kręgu każde spotkanie może pokazać Ci Ciebie w innym świetle. Dobrze jest zobaczyć siebie inaczej, w drugiej osobie.

W przestrzeni Kręgu każdy temat widać pełniej, bardziej klarownie bo widzimy go w twarzach każdej osoby.

Głęboko wierzymy, że przestrzeń Kręgu Mocy jest mocno wspierająca w procesach powracania do siebie, procesach samoakceptacji, przenoszenia nieświadomego do świadomego.

Przestrzeń Kręgu jest przestrzenią bezpieczną.

Pamiętaj:
- wszystkich uczestników obowiązuje tajemnica wypowiedzi,
- wypowiada się tylko jedna osoba; w trakcie wypowiedzi pozostali uczestnicy słuchają, nie komentują, nie udzielają rad,
- w jednym czasie mówi tylko jedna osoba,
- każdy w kręgu zostaje usłyszany,
- żadna wypowiedź nie zostaje poddana ocenie,
- telefony, rozpraszające urządzenia pozostają poza kręgiem.
Dla własnego komfortu pamiętaj proszę o zabraniu czegoś do picia.
Prosimy o zgłoszenia na maila agnieszka.kocot@wp.pl bądź poprzez Messenger.
Koszt uczestnictwa w spotkaniu to 50 zł gotówką w dniu Kręgu. W związku z ograniczoną liczba miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa.
Wydarzenie ma charakter zrzutkowy.
Zapraszamy,

Julia Łaszkiewicz i Agnieszka Kocot

O nas:
Od ponad 3 lat wspólnie prowadzimy kręgi kobiet i kręgi mieszane.
Julia Łaszkiewicz - towarzyszy przemianom tym, którzy z zaufaniem podadzą jej rękę. Stwarza okoliczności ułatwiające przechodzenie przez trudne do radości życia. Jest na drodze wykorzystującej doświadczenie i talenty, angażując zbiorową mądrość. Autorka książki: Magia Grupy. Współtworzy Morze Aniołów, społeczność jednoczącą ludzi o wspólnych wartościach.
Agnieszka Kocot - jest kobietą wielobarwną. Interakcje międzyludzkie to dla niej ogromna wartość, prawdziwa studnia inspiracji. Wokół człowieka skupia wszelkie działania w życiu. Jako joginka i muzykoterapeutka każdego dnia każdego dnia poszukuje balansu pomiędzy działaniem a odpuszczeniem w pełni zaufania do Życia. Aktywna poszukiwaczka kolejnych naturalnych metod pracy z ciałem. Prywatnie mama dwójki dzieci, które postrzega jako pięknych partnerów na tej ziemi oraz najpiękniejszych Nauczycieli Życia.

Opinie