• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert zespołu New Heaven

Przyjdź na koncert zespołu New Heaven i pomóż spełnić marzenie Jędrka z Fundacji Mam Marzenie!

Zespół New Heaven tworzą ludzie niemal z całej Polski. Grupa istnieje już ponad 10 lat, pragnąc poprzez swoją twórczość pomagać ludziom zbliżać się do Boga. 8 czerwca o godzinie 18.00 w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego w Gdyni odbędzie się koncert pt. Obietnica. Podczas koncertu zbierane będą środki na spełnienie marzenia 10-letniego Jędrzeja, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.

koncerty w Trójmieście


To kolejny już koncert grupy New Heaven dedykowany jednemu z podopiecznych Fundacji Mam Marzenie, która spełnia marzenia dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Dzięki inicjatywie zespołu pod przewodnictwem Daniela Kluski, a także ogromnym sercom uczestników wydarzenia, ziściło się już m.in. marzenie 3-letniej wówczas Romy o placu zabaw.

Jędrzej to przesympatyczny, niezwykle rezolutny chłopiec, a także absolutny fan koloru zielonego, a jego największym marzeniem jest zielony laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą w komplecie z zieloną myszką i zielonymi słuchawkami: https://www.mammarzenie.org/marzyciele/10878-J%C4%99drzej.

Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka na rzecz Jędrzeja, a po koncercie czekać będzie na gości drobny poczęstunek. W zamian za "cegiełkę" na rzecz Fundacji nabyć będzie można również pyszne ciasta, kawę czy herbatę.

"Gdy marzenia się spełniają to choroby gdzieś znikają... choć na chwilę".
Wstęp wolny!

Współorganizator koncertu: Fundacja Mam Marzenie
Więcej informacji o Zespole New Heaven: https://newheaven.pl/
Więcej informacji o Fundacji Mam Marzenie: https://www.mammarzenie.org/

Opinie