• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana
PATRONAT

Koncert na Euroshorts Sara Brylewska

Wydarzenie w ramach

Informacja z FB Euroshorts:
Zawiadamiamy, że koncert Sary Brylewskiej na festiwalu Euroshorts 2023 nie odbędzie się, z powodu choroby wokalistki.
Przepraszamy fanów Sary i zapraszamy 2.12.2023 o godz. 18.00 na koncert duetu Żmija z wytwórni Nasiono Records.


pop - koncerty w Trójmieście


Po kilkuletniej przerwie w nagrywaniu i graniu koncertów do muzyki i do Trójmiasta wraca SARA BRYLEWSKA. Wokalistka wystąpi podczas uroczystego finału festiwalu EUROSHORTS 2023 Młodzi Filmowcy w Ratuszu Staromiejskim NCK przy ulicy Korzennej 33/35.

Na tym koncercie usłyszymy część repertuaru z pierwszej płyty i część zupełnie nowego i trochę innego materiału, nad którym Sara teraz pracuje. Będzie to muzyka przygotowywana na drugą płytę. Oprócz tego posłuchamy także coverów - piosenek, które dla Sary maja specjalne znaczenie.

WSTĘP WOLNY dzięki instytucjom, które współfinansują festiwal.
W przygotowaniu koncertu pomaga trójmiejska wytwórnia Nasiono Records.

SARA BRYLEWSKA to wokalistka, autorka tekstów i muzyki. Materią dźwiękową zajmuje się od dziecka, wychowała się w muzycznej rodzinie i można powiedzieć, że śpiewa od urodzenia. Pierwsze profesjonalne koncerty zaczęła grać z projektem Hatti Vatti, później z trójmiejskim zespołem Enchantia, z którym też nagrała pierwszą płytę zatytułowaną po prostu Enchantia. Z tym zespołem ma na koncie bardzo udane występy m.in. na Opener Festival, Metropolia Jest Okey, Afryka w Toruniu czy Ostróda Reggae Festiwal, na którym jury uhonorowało wokalistkę nagrodą w kategorii indywidualność festiwalu przyznawaną przez konsul Jamajki. W 2012 roku Sara wróciła do swojej rodzinnej Warszawy i z Jackiem Chrzanowskim zaczęła pracę nad debiutanckim albumem, który ukazał się dwa lata później nakładem wytwórni Kayax. Na płycie można usłyszeć kompozycje Jacka, do których większość tekstów napisała Sara. Album był promowany dwoma singlami: Wojny Gwiezdne i Sztormiak, do którego powstał teledysk.

32. Międzynarodowy Festiwal Filmowy EUROSHORTS 2023 Młodzi Filmowcy, Gdańsk, 27.11-3.12.2023
Patronat honorowy: Prezydent Miasta Gdańska, Marszałek Województwa Pomorskiego
Współfinansowanie: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Polski Instytut Sztuki Filmowej, Województwo Pomorskie
Patronat medialny: Trojmiasto.pl, Prestiż Magazyn Trójmiejski, gdansk.pl, Wirtualne Studio Filmowe, Film Freeway
-------
Autorem portretu Sary jest Hatsurai Kun.

Opinie