• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert grupy Kalush Orchestra

Zapraszamy na unikalną eksperymentalną mini-trasę zwycięzców Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 - Kalush Orchestra bez Olega Psyuka.

mar 10

niedziela, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 89 - 259 zł
Kup bilet
KALUSH od dawna znany jest z ciągłych eksperymentów i ciekawych kolaboracji. Na przykład Kalush Orchestra została stworzona specjalnie na Konkurs Piosenki Eurowizji 2022, gdzie tradycyjne ukraińskie motywy folklorystyczne zostały dodane do charakterystycznego rapowego wykonania piosenek frontmana Olega Psyuka, co stało się znakiem rozpoznawczym zespołu i doprowadziło do jego zwycięstwa na Eurowizji.

folk / reggae / world - koncerty w Trójmieście


Na tym eksperymenty się nie kończą - jesienią zespół wyrusza w krótką mini-trasę koncertową: nowe anglojęzyczne utwory, nowe brzmienie popularnych hitów, które można usłyszeć tylko na tej wyjątkowej trasie, która będzie składać się z pięciu koncertów, na których Olega Psyuka nie będzie na scenie.
Oleg wyjaśnia, co czyni tę trasę wyjątkową: "Nieustannie poszukujemy nowego brzmienia, mieszamy style, tworzymy dopasowania. Pomyślałem więc, jak by to było, gdyby moje wersy zostały pokryte przez Timofeya, TABA lub KILIMMENA, ale w zupełnie innym stylu. Spróbowaliśmy i okazało się, że to coś naprawdę niezwykłego! Chcemy się tym z Wami podzielić, więc zapraszam! Nie przegapcie tego, bo będzie tylko pięć koncertów!".

O tym, jak zabrzmią utwory Kalush Orchestra, a zwłaszcza rapowe partie frontmana w różowej panamie, Olega Psyuka, w wykonaniu reszty zespołu, będzie można przekonać się już wkrótce na oficjalnych stronach KALUSH w sieciach społecznościowych i usłyszeć je na żywo podczas mini-trasy, która odbędzie się w grudniu. Nie przegap wyjątkowego programu koncertowego, który już się nie powtórzy.

Opinie