• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert: Trwoga + Dominance + Forbannet

Zapraszamy na jeden (mamy nadzieję) z wielu koncertów spod szyldu Bdb koncertów od s-ca! 24 maja zapraszamy Was do Gdańskiej Torpedy na porządną dawkę czarnej muzy!

sie 9-10

piątek - sobota

bilety 189 - 289 zł
Kup bilet
lis 9-10

sobota - niedziela

Gdańsk,
bilety 449 - 499 zł
Kup bilet

Zagrają:

TRWOGA - Bydgoszcz - black metal
https://www.facebook.com/TrwogaBlack/
https://trwogablackmetal.bandcamp.com/
Zespół założony w 2016 roku w Bydgoszczy. Muzycznie czerpiący z wielu odcieni czarnych sztuk, a w swym przekazie odwołujący się przede wszystkim do nurtu egzystencjalnego. Swe początki pieczętuje demem Ciemności, następnie pod koniec 2018 roku, już w nowym składzie, nagrywa debiutancki album, który w swej ostatecznej formie ukazuje się w pierwszej połowie 2019 roku nakładem Black Death Production. Kierunek obrany przez Trwogę w pełni krystalizuje się poprzez wydane w 2022 roku EP Vinculum Aeternitatis. Obecnie zespół kończy pracę nad drugim pełnym albumem.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


DOMINANCE - Szczecin - sadistic black/thrash
https://www.facebook.com/dominanceblackmetal
https://dominancepoland.bandcamp.com
Chore zboczenia, nienawiść i nekrofilia, a to dopiero początek zalet szczecińskich weteranów zimowego i wkurwionego blacku w wykonaniu szanownych panów z RAPED CHRIST, GAROTY i CZERNINY.

FORBANNET - Elbląg - black metal
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086513447923
https://forbannet1.bandcamp.com/album/forbannet
Forbannet powstał u schyłku 2021 w Elblągu, w celu grania zimnego i surowego Black Metalu charakterystycznego dla skandynawskiej i rodzimej sceny lat 90. Zespoł ma na koncie MCD wydane w marcu 2023 przez Sonic Genocide. Aktualnie w produkcji jest pełna płyta, która powinna ukazać się do końca tego roku.

Większość z członków zespołu grała lub gra w różnych innych podziemnych tworach (min. Stigmata, Ogrish,Impure Declaration, Trup), ale dla Forbannet to dopiero początek drogi.

Wjazd: 30 pln
Start: 19:00

Opinie