• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Świąteczny

W sobotę 16 grudnia o godzinie 19:00 zapraszamy Państwa na Koncert Świąteczny. Będzie to wyjątkowa okazja, aby poczuć nadchodzącą magię świąt. W programie koncertu znajdą się znane wszystkim przeboje muzyki świątecznej m.in. Jingle Bell Rock, Santa Baby, Z kopyta kulig rwie. Solistami podczas koncertu będą Joanna Knitter oraz Wojciech Staroniewicz, którzy wystąpią w towarzystwie tria jazzowego Artura Jurka oraz Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

Joanna Knitter - wokal
Wojciech Staroniewicz - saksofon
Artur Jurek Trio:
Artur Jurek - fortepian
Janusz Mackiewicz - kontrabas
Roman Ślefarski - perkusja
Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski - dyrygent

koncerty w Trójmieście


Joanna Knitter - wokalistka działająca czynnie w kilku stylistykach muzycznych (m.in. swing, blues,
country, reggae), wykładowca Akademii Muzycznej w Gdańsku. Na stałe związana z Przemkiem Dyakowskim i "Take it easy" oraz z autorskim projektem "Blues", "Folk Connection";. Solistka Filharmonii Kameralnej w Sopocie pod dyr. Wojciecha Rajskiego, z którą nagrała albumy "The Sound
of Christmas" i "Piosenki Warsa i Szpilmana". Do tej pory wydała 12 płyt, a z zespołami zwiedziła kawałek świata (trasy po Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji). Śpiewała na największych festiwalach muzycznych w Polsce i Europie, m.in.: Rawa Blues Festiwal (PL), Gevarenwinkel Blues & Roots Festival (BE), Rockabilly Day (HOL), Baltic Music Festival (SWE), Letni Festiwal Jazzowy w Krakowie (PL), Sopot Jazz Festival (PL), Blues Alive (CZE).

Wojciech Staroniewicz - saksofonista i kompozytor Wojciech Staroniewicz obecny jest na jazzowej scenie od przeszło 20 lat. Tworzy muzykę o bardzo szerokim spektrum stylistycznym: od mainstreamu, przez fuzję jazzu i muzyki etnicznej po jazz elektryczny. W swojej dyskografii ma przeszło 20 albumów, w tym autorskie nagrania takie jak: "Karambola", "Quiet City", "Hand made", "Conversession", "Alternations", "A'freak-an Project", "Tranquillo".

Bilety w cenie 50 zł (normalny), 40 zł (ulgowy), 25 zł (Karta Sopocka) do nabycia on-line na
interticket.pl, w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie oraz w miarę dostępności
miejsc na godzinę przed koncertem.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  50 zł
 • Bilet ulgowy
  40 zł
Karta sopocka: 25 zł

Opinie