• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej (1 opinia)

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Visual Concert: Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe, multimedialno-muzyczne show, które na początku 2019 roku odwiedziło już kilka polskich miast, wypełniając po brzegi areny w Poznaniu, Gdyni i Wrocławiu.

Visual Concert powróci jesienią, by zaprezentować swój fenomen z jeszcze większym rozmachem! Nowe wizualizacje, jeszcze większa orkiestra, chór i doskonali wokaliści oraz innowacyjne efekty zagoszczą na estradach również innych miast w Polsce. Podczas Visual Concert usłyszycie zarówno znane i lubiane ścieżki dźwiękowe z FILMÓW (m.in Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni) jak i energetyczne, EPICKIE brzmienia gatunku "trailer music" (znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell).

Obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie obejrzycie na olbrzymim, kinowo - panoramicznym ekranie LED najnowszej generacji.

Na scenie, pod dyrekcją Adama Domurata wystąpi 80-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska). Wraz z solistami, zabiorą Was w muzyczną podróż po najbardziej niezwykłych i spektakularnych miejscach na naszej Ziemi! Wspólnie odwiedzimy urocze hawajskie plaże, powalające 7 Cudów Świata, niezwykłe Parki Narodowe, prastare lasy tropikalne, monumentalne ośnieżone szczyty górskie i imponujące miejskie dżungle z całego Świata.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej oraz energetyzującej muzyki epickiej. Zobacz najbardziej niezwykłe miejsca Świata na dużym, panoramicznym ekranie.

Relacja Video Poznań:
https://www.facebook.com/VisualProductionPL/videos/689622681432314/
Zdjęcia Poznań:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2589591374444637&type=1&l=ef31a7528c
Zdjęcia Gdynia:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2640120296058411&type=1&l=0cce8627a3
Zdjęcia Wrocław:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2679098275493946&type=1&l=4d5d62194e

Opinie (1)

  • Sama orkiestra nie najgorzej, choć brakowało powera, basu, uderzenia (szczególnie jeśli chodzi o muzykę filmową i epicką!) - a dało się, bo w jednym fragmencie przez chwilę tak było. Niestety tylko na chwilę. Soliści.... nie wiem jak skomentować... dramat. Utwór z Gladiatora jest największym arcydziełem a tutaj był najgorzej wykonanym kawałkiem. Solistka nie dawała rady, i ja rozumiem że Lisy Gerard nie da się podmienić, to i tak, nie było zaśpiewane nawet na poziomie znośnym. Uszy bolały, dusza kochająca Zimmera cierpiała. Najlepsze jeszcze do tego, że solistka w trakcie utworu, na trzy sekundy zanim zaczęła śpiewać, przedstawiła się w stylu: Dobry wieczór Państwu - czy jakoś tak.... w trakcie utworu... Zamiast zrobić to przed lub po utworze. Żeby tego było mało, ta sama solistka wykonała utwór Lany Del Rey, i nie dało się tego słuchać. W trakcie innego utworu, solista każe klaskać wszystkim na sali jak na "potupajce". Oczywiście tłum klaszcze nie w rytmie... Obrazy wizualne: wiele z ujęć bardzo pięknych, wiele też mega kiepskich. Nie pasowały do siebie wzajemnie. Przeskakiwały tak szybko że zrobiła się z tego sieczka, i w efekcie prze-bodźcowanie zmysłów. Cięcia co dwie sekundy nie były nawet dostrojone do rytmu muzyki.... Czego już kompletnie nie rozumiem. Było wiele pięknych ujęć które mogłyby pozostać dłużej dla nasycenia oczu, uspokojenia wzroku, kontemplacji i zwrócenia uwagi na muzykę która była jak wiadomo mocna. Pomysł fajny ale wykonanie żenada. A jeśli byłaś/byłeś na koncercie Hansa Zimmera, to tym bardziej się zawiedziesz :(

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.