• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej - Visual Concert (1 opinia)

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Visual Concert - koncert muzyki filmowej i epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata to niezwykłe multimedialno-muzyczne show, które odwiedziło już największe polskie miasta, wypełniając po brzegi wszystkie miejsca w ich arenach. Po sukcesie tego niezwykłego przedsięwzięcia Visual Concert wraca na dużą scenę, aby kolejny raz zabrać widzów w muzyczną podróż po naszej planecie.

Podczas Visual Concert wykorzystamy bardzo znane i lubiane motywy filmowych soundtracków, energetyczne i epickie brzmienie gatunku "trailer music". Przedstawiamy obrazy filmowe oraz wizualizacje najwspanialszych miejsc na świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

muzyka filmowa - koncerty w Trójmieście


Blisko 80-osobowy zespół orkiestry symfonicznej CoOperate Orchestra z towarzyszeniem Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń́ w rytm filmowego obrazu, ukazującego najbardziej spektakularne miejsca na naszej Ziemi: od uroczych plaż na hawajskich wyspach, poprzez 7 Cudów świata, niezwykłe Parki Narodowe, lasy tropikalne, ośnieżone szczyty górskie po miejskie dżungle na całym świecie.W symfonicznym brzmieniu usłyszymy utwory muzyki filmowej z takich filmów jak: Gladiator, Avatar, Piraci z Karaibów, James Bond, Marzyciel, Transformers, Władca Pierścieni oraz utwory muzyki epickiej, m.in. znanej na całym świecie wytwórni Two Steps From Hell. Koncert uświetnią utalentowani soliści: Beata Bielska oraz Krzysztof Iwaneczko.

Przyjdź i wybierz się z nami w niezapomnianą podróż dookoła Świata. Poczuj się jak w kinie, posłuchaj najpiękniejszej muzyki filmowej oraz niesamowitego arcybrzmienia muzyki epickiej na żywo. Zobacz filmowy obraz z najbardziej niezwykłych miejsc na całym świecie na dużym, panoramicznym ekranie.

Czas trwania koncertu: 1h 45m.

Opinie (1)

  • Kino

    Muzyka i artyści wspaniali, natomiast cała otoczka tj. reklamy przed koncertem, reklamowanie książeczki dla dzieci (ci którzy byli, wiedzą o co chodzi) to totalna porażka, i nie pasuje do takiego wydarzenia kulturalnego. Parking przed ergo jakaś porażka - 30 zł za parking. Możliwość wykupienia biletu, minimum na 8 godzin. Brak informacji i znaków prowadzących do wejścia - ludzie biegali w chaosie i szukali drzwi. Słychać było wyrazy oburzenia w tłumie, tak więc to nie tylko moja opinia. O kolejkach przed parkomatami nie wspomnę. Proponuje wliczyć koszt parkingu w ceny biletów i zaoszczędzi to wszystkim stresu. Kolejna sprawa.... Piękne wydarzenie, niestety ludzie to prostaki. Nie potrafią się zachować, gadają, kopią w krzesła i niszczą piękny klimat... Ehhh 6 osobowa rodzina z dzieciakami, i nie wiem kto gorszy... rodzice, czy dzieci. Chyba jednak wybieram teatr, operę, lub filharmonie.

    • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.