• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Koncert Kiev Office + Aluzja. Cykl Dzieła Wybrane

Dzieła Wybrane to cykl koncertów w przestrzeni Halo Kultura które odnoszą się zarówno do wybranych dzieł młodych artystów Trójmiejskiej Sceny Alternatywnej oraz patronów roku kulturalnego w kraju w roku 2024, m.in. Czesława Miłosza. Kuratorem cyklu jest Michał Miegoń, animator kultury, muzyk i producent i działacz Halo Kultura

maj 26

niedziela, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
maj 25-27

sobota - poniedziałek, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wstęp wolny!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


27.04.2024
15:30 - wstęp do Halo Kultura
16:00 - Aluzja
17:00 - Kiev Office

KIEV OFFICE
Kiev Office - Trójmiejski zespół łączący w swojej twórczości post-punk, rock, wpływy różnych stylistyk gitarowych. Wydali 8 płyt długogrających, w tym "Anton Globba", "Zamenhofa" czy "Statek Matka". W ciągu blisko 18-tu lat działalności dekonstruował zarówno gdyńskie "urban legends", historie z regionu Kaszub oraz krainy Słowińców (nagrodzone gdyńskim Galionem "Gjinjenjé") jak i klasyczny gitarowy indie rock. Podczas koncertu zagrają utwory z początków działalności, środka działalności, płyty "Nordowi Môl" i rzeczy, których nikt się nie spodziewa.
Krzysztof Wroński - Perkusja
Michał Miegoń - Głos, Gitara
Joanna Kucharska - Bas, głos

ALUZJA
Sami o sobie: "Jesteśmy trójmiejskim zespołem inspirowanym zarówno echem apokalipsy jak i porannym śpiewem ptaków.
Podczas promowania płyty Shivering dzieliliśmy scenę między innymi z Sewerynem i Dawidem Grzelakiem. Piszemy Indie-postrockowo-elektroniczne ballady o robotach i uwieczniamy szepty oceanu. Chcemy żeby do naszych utworów dało się jednocześnie tańczyć i płakać. Aluzja to Paula Duduś, Tymek Burak, Artur Stenka i Piotr Luszuk."

Wydarzenie współfinansowane ze środków miasta Gdyni

Opinie