• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Koncert Familijny: Roztańczony Smok Wawelski

Zapraszamy na Koncert familijny "Roztańczony Smok Wawelski" do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

Sala Koncertowa PFB
Koncert familijny
Czas trwania: 60-70 minut

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Tytułowy Smok Wawelski wybiera się na wakacje nad polski Bałtyk. Smokom przecież też należy się urlop! Tanecznym krokiem podróżuje przez różne rejony Polski, poznając ich tradycje, zwyczaje, barwne ludowe stroje, a także chłonąc legendarne opowieści.

Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością i atrakcyjnej formie przekazu promujemy polskie legendy, tańce i dziedzictwo narodowe docierając do wymagającej młodej publiczności. W widowisku wykorzystujemy nowe technologie, multimedia, elementy teatru, muzyki i tańca, dbając o wysoki poziom artystyczny. Współpracujemy z profesjonalnymi aktorami, muzykami i instruktorami tańca Slavica Dance.

Slavica Dance to nowa marka na polskim rynku, która w przebojowy sposób połączyła tradycję z nowoczesnością. Fitnessowa forma aktywności fizycznej skierowana jest do wszystkich, niezależnie do wieku, a znane z tańców ludowych kroki zmieniamy w sposób jakiego jeszcze nie było! Po spektaklu zapraszamy wszystkich do udziału w warsztatach tanecznych.

Wykonawcy:
Scenariusz i kierownictwo artystyczne: Anna Bona, Natalia Walewska
Adaptacja literacka: Patrycja Wojtkowiak-Skóra
Muzyka: Piotr Salaber, Beniamin Baczewski
Aktorzy
Choreografia i przygotowanie tancerzy: Justyna Bolek (Slavica Dance)
Zespół instrumentalny

Podczas koncertu będzie okazja do wygrania wspaniałych nagród, których sponsorem jest Playmobil Polska Sp. z o.o. Zachęcamy do udziału!

Przeczytaj także

Opinie