Impreza już się odbyła

Komedia na żywo - Tadek plus Witek

Zapraszamy na występ improwizowany w wykonaniu dwóch znakomitych improwizatorów! Z grupy Pro Forma i Not Yet - Tadek Jaśkiewicz. Z grupy Sklejka - Dostrzegalnia Improwizacyjna / Plywood Improv Theatre - Witold Klonowski. Obaj na Waszych oczach stworzą niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju spektakl. Zaprezentują serię krótkich form improwizowanych, w których to Publiczność rozdaje karty.

wrz 11-13

piątek - niedziela

Gdańsk,
bilety 150 zł
ulgowy 120 zł
Kup bilet
Ej, a co to te improwizacje?

Improwizacje komediowe to spektakle, w których może zdarzyć się wszystko. Nie ma ustalonego scenariusza, wszystko powstaje w ścisłej współpracy improwizatorów i publiczności podczas występu. Dzięki temu każdy występ jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

A kiedy to? 12 września 2019
A o której to? 20:07
A gdzie to? 107, ul. Ogarna 107
A za ile to? 15 zł na miejscu, 10zł w przedsprzedaży internetowej

A kim my jesteśmy?
Witold Klonowski - Nie lubi pisać o sobie więc musicie wiedzieć tylko tyle że improwizuje, gra i buczy. Raczej Włóczykij ale trochę tata Muminka. Szeroki i śmieszny ale raczej wąski margines. Przaśny ale na zakwasie. Z resztą sami zobaczycie.

Tadek Jaśkiewicz - Improwizuje tak długo, że nikt już nie wie ile się tym zajmuje. Plotki głoszą, że można go zobaczyć podczas występów grupy Pro Forma, a czasami nawet przy okazji różnych występów w Trójmieście. Wdycha improwizację i wydycha komedię.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij