• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

KinoPort w plenerze: Kuba Guzik na tajemniczym lądzie

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Letni pokaz plenerowy dla dzieci na podwórku Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia w Nowym Porcie, przy ul. Strajku Dokerów 5. Seans w ramach Festiwalu artystycznego dla dzieci Cud Nad Martwą Wisłą 2022.

mar 6

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł

w każdą sobotę (do 30.03), godz. 23:00

bilety 25 zł
Kuba Guzik na tajemniczym lądzie, 2018, 105', Niemcy, reż. Dennis Gansel

Ekranizacja światowego bestsellera Michaela Ende autora książki, na podstawie której powstał słynny film fantasy: Niekończąca się opowieść. Fantastyczna podróż na kraniec świata, smoki, magia, piraci i ratowanie zaginionej księżniczki to wszystko i o wiele więcej czeka na ciekawego przygód chłopca, jego wiernego przyjaciela i ich niezwykłą lokomotywę!
 
Dawno, dawno temu, była sobie maleńka wyspa. Pewnego dnia trafia na nią tajemnicza paczka, a w niej chłopczyk Kuba Guzik. Po 10 latach, mały bohater wraz ze swoim najlepszym przyjacielem, maszynistą Łukaszem, opuszczają wyspę w poszukiwaniu przygód. Trafiają do krainy cesarza Ping Pong, którego córka, księżniczka Li Si, została porwana przez piratów. Bohaterowie ruszają na ratunek. Przed nimi krainy pełne smoków, wulkanów i niebezpieczeństw, których nie spodziewa się nawet największa wyobraźnia. Zaczyna się największa przygoda!

 

Opinie