• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino w Trampkach 2022

 • Kalendarz
  2 - 7 grudnia 2022, godz. 14:00
 • Lokalizacja
  Gdańsk, różne lokalizacje
 • Bilety
  15
Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Zapraszamy na 4. Edycję Kina w Trampkach w Gdańsku. Nic nas tak nie cieszy jak zaangażowana widownia. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że Gdańsk jest miastem otwartych ludzi, miastem młodych, którzy lubią działać i do których chce się z radością wracać z nowymi filmowymi propozycjami. Jesteśmy dla Was - zapraszamy do wspólnej, dobrej i mądrej zabawy w kinie. Eksplorujcie, poznawajcie, dyskutujcie i odkrywajcie razem z nami!

Po 2 edycjach online powracamy nad Bałtyk! Wracamy nie tylko z nowymi filmami, ale i z wiarą, że w trudnych czasach kino niesie ze sobą szczególną moc.

Stęsknieni za pokazami stacjonarnymi, chcemy podkreślić wagę kina jako miejsca spotkań. Dlatego czekają na Was warsztaty i spotkania po filmach. W końcu filmy dobrze oglądać w trampkach, ale najlepiej wspólnie!

MIEJSCA FESTIWALOWE:
Instytut Kultury Miejskiej, ul Długi Targ 39/40
KinoPort, Centrum Sztuki Współczesnej, ul. Strajku Dokerów 5
Centrum Filmowe UG im. Andrzeja Wajdy, ul. Wita Stwosza 53

PROGRAM
Pokażemy filmy, które poruszają istotne i aktualne tematy. Po doświadczeniu społecznej izolacji chcemy zaprezentować Wam kino, które pokazuje siłę relacji międzyludzkich. "Moja noc" w poetycki sposób opowiada o potrzebie drugiego człowieka, "Tęcza Molly" pozwala na poszerzenie myślenia o rodzinie, a "Wyspa zaginionych dzieci", "Surferki" i "Stado" udowadniają, jak piękne i ważne jest siostrzeństwo.

PROGRAM W PDFPokażemy długie, jak i krótkie metraże, które zostały nagrodzone podczas tegorocznej edycji Kina w Trampkach w Warszawie oraz filmy walczące o światowe nagrody: między innymi nominowane do International Emmy Award "Kabam!" i walczące o europejską Nagrodę Młodej Publiczności "Comedy Queen".

ROGRAM DLA SZKÓŁ i PRZEDSZKOLI:
3 listopada 2022 18:00 - webinar dla nauczycieli, wychowawców i edukatorów
ZAPISY: https://bit.ly/webinar-dla-nauczycieil

MŁODZI DZIAŁAJĄ Z NAMI
Jury Dziecięce
Jury Młodzieżowe
Wolontariusze

nabór do jury:
https://bit.ly/gdansk-nabor-do-jury

nabór do wolontariatu:
https://bit.ly/gdansk-nabor-wolontariat

Opinie