• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kino na kozetce "Strefa interesów"

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Wraz z Pomorskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "KINO NA KOZETCE". Tym razem porozmawiamy o jednym z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, wstrząsającej "Strefie interesów" Jonathana Glazera.

kwi 26

piątek, godz. 18:00

bilety 9 zł
ulgowy 9 zł
przedsprzedaż 9 zł
seans z dyskusją: 9 marca, godz. 15:00

"Hoss i jego żona przypominają bohaterów upiornej bukoliki. Ich codzienna egzystencja wydaje się zestrojona z rozkwitającą przyrodą. Zaś nuda jest doświadczeniem niemal epifanijnym. Małżeństwo spędza czas na rozmowach i zabawach z dziećmi, w ogrodzie i nad rzeką. On musi wyjechać, by zabijać Żydów jeszcze skuteczniej i na większą skalę, ale Ona nie chce opuszczać raju, w którym posadziła kwiaty. Konflikt rodem z melodramatu, choć film jest przecież horrorem. Źródłem egzystencjalnej grozy pozostaje sam kontekst - świadomość tego, że za murem dochodzi do największej zbrodni w dziejach ludzkości".

Michał Walkiewicz | Filmweb

kontakt: kasa@klubzak.com.pl; Tel. 58 344 05 73 lub 58 345 15 90 - w.117
Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na wydarzenie należy opłacić i odebrać w ciągu 3 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji.
Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  20 zł
 • Bilet ulgowy
  10 - 18 zł
BILETY: https://tickets.klubzak.com.pl/
oraz w kasie Klubu ŻAK:
20 zł / 18 zł – zniżka na Kartę Do Kultury* / 16 zł – ulgowy* dla studentów, uczniów, seniorów / 10 zł – za okazaniem Karty Dużej Rodziny*
* wyłącznie za okazaniem ważnej legitymacji i KARTY przy zakupie biletów (1 bilet na 1 legitymację / 1 KARTĘ);
Ulgowe bilety przysługują wyłącznie studentom studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (licencjackich i magisterskich, do 26 roku życia), uczniom, emerytom i rencistom oraz na Kartę Dużej Rodziny – za okazaniem aktualnej, właściwej legitymacji lub karty.

Sprzedaż biletów i rezerwacje prowadzi kasa Klubu Żak
- w dni robocze w godzinach od 15.00 (lub pół godziny przed pierwszym seansem) do 21.00
- w soboty i niedziele oraz dni wolne od g.16.00 lub na pół godziny przed I seansem

Opinie