• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kino Rodzinne w Kinoporcie | Pies i Robot

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Cykl Kino Rodzinne jest skierowany do najmłodszych widzów, odwiedzających KinoPort wraz z rodzicami lub opiekunami. Dbamy o to, by w repertuarze znalazły się tytuły, które zainteresują zarówno dzieci, jak i dorosłych oraz posłużą za punkt wyjścia do rozwijających i budujących rodzinne więzi rozmów po seansie. 

cze 20

czwartek, godz. 19:45

Gdańsk,
bilety 15 zł
ulgowy 12 zł
cze 27

czwartek, godz. 18:00

bilety 12,90 zł
 
W maju zapraszamy na seanse filmu "Pies i Robot" w reżyserii Pablo Bergera. Seanse odbędą się 11 maja o godz. 13:00, 18 maja o godz. 13:40, 19 maja o godz. 13:00 i 26 maja o godz. 13:05.
 
Bilety na Kino Rodzinne kosztują 10 zł. Istnieje możliwość rezerwacji biletu przez Messenger KinoPortu: facebook.com/kinoport lub telefonicznie, kontaktując się z kasą kina pod numerem 585 000 232.

Za oknem kolorowy, pełen życia i śmiechu Nowy Jork. Zwierzęta, tak jak ludzie, żyją swoimi sprawami, zakochują się, kłócą, znajdują przyjaciół wszyscy z wyjątkiem PSA, który ze swojego mieszkania patrzy na zwariowane miasto ze smutkiem i nutką zazdrości. On też chciałby mieć przyjaciela, tylko... brakuje mu odwagi.
 
Pewnego dnia ulega słodkiej obietnicy reklamy i kupuje sobie przyjaciela ROBOTA. Kiedy ROBOT ożywa, staje się dla PSA najlepszym kumplem na świecie. Wrotki, muzyka, hot dogi, wygłupy tak wyglądają ich pełne zabawy dni.
 
Wszystko zmienia się w ostatni dzień lata, gdy wybierają się na plażę. Żeby ratować kumpla, który próbował zaprzyjaźnić się z morską wodą, PIES musi zostawić go na chwilę samego.
 
Jak się skończy ta przygoda?

Opinie