• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Kino Mieszkańca w Kinoporcie: Bracia ze Stali

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Jednorazowy wstęp wolny dla mieszkańców i mieszkanek Nowego Portu za okazaniem Karty Mieszkańca. Posiadacze Gdańskiej Karty Mieszkańca mogą jednorazowo w ciągu roku kalendarzowego wziąć bezpłatnie udział w pokazie specjalnym zorganizowanym w ramach cyklu Kina Mieszkańca.

 
Najbliższą okazją do skorzystania z darmowej wejściówki będzie pokaz filmu "Bracia ze stali", który zagramy 20 czerwca o godz. 19:45.

Bilety można zarezerwować przez Messenger KinoPortu: facebook.com/kinoport lub telefonicznie, kontaktując się z kasą kina pod numerem 585 000 232.
_______________________
 
Oparta na faktach historia wielkich ambicji, triumfów i rodzinnej klątwy. Bracia ze stali z rozmachem kreślą opowieść o amerykańskiej rodzinie, miłości podszytej rywalizacją i sukcesie, którego nie unieśli na swoich barkach niepokonani na ringu bracia Von Erich. Za tym epickim widowiskiem stoi filmowa drużyna marzeń: wyspecjalizowany w thrillerach psychologicznych Sean Durkin (Gniazdo), operator Syna Szawła Mátyás Erdély i fantastyczne aktorskie trio: łamacz nastoletnich serc Zac Efron (Podły, okrutny, zły), Jeremy Allen White gwiazda serialu The Bear oraz Harris Dickinson (W trójkącie).
 
Bracia ze stali to mieszanka wściekłości, wzruszenia i śmiechu, gwarantująca emocjonalny nokaut. Surowy teksański ojciec głowa rodu Von Erich zrobi wszystko, by jego synowie osiągnęli w sporcie to, czego on sam nie zdołał. Za kulisami wrestlerskich widowisk, na punkcie których w latach 80. oszalała Ameryka, kryją się jednak brutalne treningi, złamane charaktery, przekreślone marzenia i poturbowane braterskie relacje. Rodzicielskie ambicje okazują się przekleństwem synów na Von Erichów spada cios za ciosem. Czy niezwyciężeni dotąd bracia unikną wiszącego nad nimi fatum? Najnowszy przebój studia A24 to rozpisana na dekady, widowiskowa saga mierząca się z amerykańskim snem; opowieść o surowym wychowaniu i cenie, jaką płacą dzieci, gdy rodzina zmienia się w nastawioną na zysk korporację. Bracia ze stali kierują reflektory na ring, jakim bywa rodzinny dom, gdzie toczy się najważniejsza z walk: o miłość, uznanie i uwagę.

Opinie