• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Kobiet

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Uwielbiany cykl ponownie znajdzie się w repertuarze kin Helios mowa o Kinie Kobiet, czyli filmowych spotkaniach, którym towarzyszą konkursy z nagrodami i siostrzana atmosfera!

Najbliższa odsłona cyklu już 24 kwietnia, a na ekranach przedpremierowo zagości szalona komedia Latanie dla początkujących.

cze 1-2

sobota - niedziela, godz. 10:00

bilety 29,90 zł
przedsprzedaż 19,90-27,90 zł
Film opowiada o grupie nieznajomych, która bierze udział w ekskluzywnym kursie, mającym na celu pokonanie strachu przed podróżowaniem samolotem. Ich ostatnim zadaniem jest lot z Londynu na Islandię, podczas którego nic nie idzie zgodnie z planem. Jakby problemów było mało, ich pobyt na mroźnej wyspie przedłuża się, gdyż podróż powrotna zostaje odwołana przez burzę śnieżną Narastająca frustracja prowadzi do licznych komediowych sytuacji, czyniąc z filmu idealny tytuł na pełen humoru wypad z bliskimi!

Kino Kobiet to stały punkt repertuaru kin Helios, w ramach którego prezentowane są najświeższe filmowe propozycje. Pokazom towarzyszy pozytywna atmosfera, jak również atrakcje poprzedzające seans, takie jak warsztaty czy konkursy. Uczestniczki mogą także ubarwić wyjście do kina dzięki specjalnemu dress codeowi, nawiązującemu do tematyki wyświetlanego tytułu. W kwietniu będzie to strój stewardessy można zaopatrzyć się również w walizkę!

Kino Kobiet to połączenie filmowych emocji i dobrej zabawy. Zgodnie z hasłem Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie oraz do zapoznania się ze szczególnie korzystną ofertą dla grup.
" href="#" class="tinyGallery__item" rel="fancy"> <div class=
" class="tinyGallery__photo" id="currentImageSrc_1" src="https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/10/3708/0x500/3708711.webp" />
" href="#" class="tinyGallery__item" rel="fancy"> <div class=
" class="tinyGallery__photo" id="currentImageSrc_1" src="https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/10/3708/0x500/3708712.webp" />

Opinie