• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kino Kobiet | Jutro będzie nasze

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

lip 10

środa, godz. 18:00

bilety 38,90 zł
przedsprzedaż 28,90 - 36,90 zł
lip 10

środa, godz. 18:00

bilety 38,9 zł
przedsprzedaż 28,9-36,9 zł
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie FacebookInstagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów. 
Drogie Panie, 5 czerwca widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy "Jutro będzie nasze. To film, który emanuje duchem zmiany, wiarą w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami.

MOTYW WIECZORU
czerwcu zapraszamy w strojach w kolorze włoskiej flagi.

ATRAKCJE WIECZORU 
Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Gwarantujemy niezapomniane emocje w babskim towarzystwie!
Partnerzy sieciowi przygotowali na ten wieczór wspaniałe nagrody:
Zestawy kosmetyków ufundowane przez markę Biotaniqe.
Zestawy prezentowe ufundowane przez Primabiotic.
Zaczynamy o godz. 18:00.
Zgodnie z hasłem "Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" zachęcamy Was do zakupu biletów we wcześniejszym terminie. To Wy decydujecie jaką kwotę zaoszczędzicie!

OPIS WYDARZENIA

Próbując uciec przed patriarchatem powojennego włoskiego społeczeństwa, Delia planuje zbuntować się przeciwko brutalnemu mężowi. Nawet na służącą się nie nadajesz!, mówi do Delii jej mąż, jedną ręką zabierając jej wypłatę, a drugą wymierzając siarczysty policzek. Nieśmieszne? A może jednak dobrze się będziecie bawić w tym (nie)miłym towarzystwie? Jutro będzie nasze mocny, a jednocześnie zabawny i pełen emocji kobiecy głos, który stał się jednym z największych przebojów kinowych we Włoszech, wyprzedzając w tamtejszym box office nawet Barbie Grety Gerwig i Oppenheimera Christophera Nolana. Jest to zasługą między innymi jednego z najbardziej zaskakujących - i jednocześnie satysfakcjonujących - zakończeń filmowych ostatnich lat.
 

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  38,90 zł
 • Przedsprzedaż
  28,90 - 36,90 zł
CENNIK:
15 dni + do seansu - 19,90 zł + dopłata za event 9 zł
8-14 dni do seansu - 22,90 zł + dopłata za event 9 zł
4-7 dni do seansu - 25,90 zł + dopłata za event 9 zł
1 -3 dni do seansu - 27,90 zł + dopłata za event 9 zł
w dniu seansu - 29,90 zł + dopłata za event 9 zł
* dopłata za event pow. 10 osób (bilet grupowy) zmienia się z 9 zł na 6 zł od osoby

Opinie