• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Lech Janerka | Gipsowy Odlew i inne
PATRONAT

Kiev Office, Lech Janerka, Golden Life, Fuzz - koncert charytatywny

3 lutego w Klubie Pokład w Gdyni odbędzie się koncert charytatywny "Ratujemy Sławka". Wystąpią: Kiev Office, FUZZ, Golden Life, Lech Janerka.

Cała kwota ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na pomoc dla Sławka.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Agnieszka Łuba, organizatorka koncertu:
Mój mąż, Sławek Łuba, to człowiek od prawie dwóch dekad zaangażowany w krzewienie kultury i sztuki na Pomorzu. W tym czasie zorganizował ponad 300 koncertów. Jest pomysłodawcą festiwalu JaZzGdyni, dzięki któremu, w kolejnych jego edycjach, mieszkańcy Trójmiasta mogli spotkać się z najwybitniejszymi jazzowymi muzykami z Polski i ze świata. Został wyróżniony odznaką Zasłużony dla Kultury Polskiej, gdyńską nagrodą kulturalną Galion. Sławek jest też zaangażowany społecznie, inicjował akcje pomocowe, koncerty charytatywne, pomagał po nawałnicy na Kaszubach. Proszę Was z całego serca, pomóżcie, gdy tym razem to On potrzebuje pomocy. Nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie!

U Sławka pod koniec 2018 roku zdiagnozowano raka prostaty. Kolejne szczegółowe badania wykazały, że nowotwór zaatakował kości kręgosłupa, żeber, łopatek, mostka, miednicy, obojczyków, kości ramiennych i udowych. Okazuje się, że procedury onkologiczne w Polsce, wobec tak zaawansowanych zmian pozostają bezradne. Sławek mówiąc najprościej nie przeżyłby chemioterapii. Udało mi się szczęśliwie znaleźć alternatywę w postaci terapii w klinice w Poznaniu, która jest filią placówki niemieckiej. Sławek przebywał tam już kilkukrotnie (od listopada), przyjmując leczenie komplementarne (takie, jakie stosuje się za granicą).

Do tej pory dzięki tylko kilkudziesięciu zabiegom udało się obniżyć współczynnik PSA - antygen specyficzny dla prostaty, z poziomu 730 ng/ml do 14 ng/ml , czyli jest już prawie w normie (0,0- 4,0 ng/ml). Objętość guza w tak krótkim czasie zmniejszyła się 4-krotnie. Lekarze z poznańskiej kliniki opanowali również niemożliwy wcześniej do zniesienia ból.

Niestety, rak wciąż jest w kościach. Ostatnie wyniki dają jednak ogromną nadzieję. Jak nietrudno się domyślić, jedyne leczenie jakie na ten moment wchodzi w grę i działa, co potwierdzają cotygodniowe badania, jest na tyle kosztowne, że przekracza możliwości finansowe naszej rodziny. W związku z tym nie mamy innego wyjścia, jak tylko prosić Was o pomoc, bez której nie będzie dla Sławka żadnej nadziei.

Nr Konta:
Agnieszka Łuba
36 1160 2202 0000 0002 5280 6794
"Dla Sławka"

Informacja o biletach

Dostępne w Tawernie w Gdyni w formie "otwartej" cegiełki z minimalną ceną 60 pln oraz na www.kupbilecik.pl

Opinie

 • blues / soul , rock / punk
  lut 29
  czwartek, g. 20:00
  Gdańsk, Stacja Food Hall
  Zespół Pan B.