• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Katak. Podwodna przygoda

Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Katak bardzo chce dorosnąć, ale nadal wygląda młodziej od rówieśników. Do tego mało kto wierzy, że jest samodzielny. Niezwykła oceaniczna podróż obróci jednak jego życie o 180 stopni. Nadszedł czas, aby podbić wielką Północ!

cze 16

niedziela, godz. 10:30

bilety 28,90 zł
przedsprzedaż 19,90-26,90 zł
cze 16

niedziela, godz. 10:30

bilety 28,90 zł
ulgowy 28,90 zł
przedsprzedaż 19,9-26,9 zł
Katak należy do białuchów, których nazwa wywodzi się od białego koloru ciała. Nie są takie od urodzenia, jaśnieją z wiekiem. Skóra zwierzątka uparcie pozostaje szara, dlatego musi ono inaczej udowodnić całej gromadzie, że nie jest już dzieckiem. Gdy jego babcia opowiada z tęsknotą o dziadku żyjącym na drugim końcu oceanu, Katak postanawia wziąć sprawy w swoje płetwy. Podczas poszukiwania krewnego połączy siły z natrętnym, ale przezabawnym jesiotrem i przekona się, że warto było ćwiczyć nurkowanie. Młody ssak morski pozna siłę rodziny i wreszcie poczuje się wśród bliskich jak ryba w wodzie!

Prelekcja przed filmem: Klaudia Dzierugo Absolwentka Wiedzy o filmie i kulturze audiowizualnej na Uniwersytecie Gdańskim. Animatorka kultury i edukatorka; współpracuje z Młodymi Horyzontami, Gdyńskim Centrum Animacji i Gdyńskim Centrum Filmowym. Zajmuje się głównie edukacją filmową oraz warsztatami animacji poklatkowej dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Wcześniej doświadczenie zdobywała w gdańskich i gdyńskich instytucjach kulturalnych oraz na festiwalach filmowych.

Tematy poruszane podczas zajęć: samodzielność, przyroda, relacje rodzinne

Dyskusyjny Klub Bajkowy -
to comiesięczne spotkania z filmem skierowane do młodszego widza. Każdy seans poprzedzony jest krótką prelekcją a po napisach końcowych zapraszamy dzieci i ich opiekunów o dyskusji o filmie.

Informacja o biletach

Opinie