• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Karaś / Rogucki (1 opinia)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

KARAŚ/ROGUCKI zapowiadają trzeci, ostatni album i zamykają tym samym miłosny tryptyk muzyczny. Atlas Iskier ukaże się w 2024 roku i pierwszym przedsmakiem jest wydany 4 listopada cover kultowego utworu Zaopiekuj się mną zespołu Rezerwat.

II singiel zespołu to już pełnowymiarowa, autorska piosenka -Houston z gościnnym udziałem Ofelii ( premiera 8 grudnia)

rock / punk - koncerty w Trójmieście


W albumie Atlas Iskier, który ukaże się na początku 2024 roku, miłość już nie leczy, nie ratuje tym razem artyści mówią o tym uczuciu jak o ucieczce przed samotnością, opowiadają o nim w kontekście desperacji czy próbą zapełnienia pustki. Muzycznie krążek kontynuuje wątki z poprzednich wydawnictw, ale jest w odbiorze zdecydowanie mroczniejszy. Tę opowieść otwiera cover kultowego utworu Zaopiekuj się mną zespołu Rezerwat, który już wprowadza tę narrację.
KARAŚ/ROGUCKI nie mówią wprost, że to koniec, ale nastrój pożegnania jest wyczuwalny. Wątki rozstania, podsumowania czy zamknięcia ważnej muzycznej historii przy nadchodzącym projekcie będą kluczowe.

KARAŚ/ROGUCKI o Zaopiekuj się mną

Pierwszy singiel zwiastujący trzeci album nie bez powodu jest coverem. Domknięcie muzycznego tryptyku o miłości sygnujemy symboliczną klamrą, gdyż pierwszy utwór, jaki stworzyliśmy wspólnie to również był cover piosenka "1996" autorstwa T.Love.

Tym razem przyciągnęła nas magia tekstu, bo Zaopiekuj Się Mną łódzkiej grupy Rezerwat idealnie wpisuje się w nasz manifest artystyczny tworzenia piosenek o miłości. Poza tym, to jest utwór, który od roku gramy już na koncertach i reakcje fanów nie pozostawiają złudzeń. Ten kawałek zasługuje na nową wersję oraz na to, by pokazać go wszystkim, którzy jeszcze nie mieli okazji go usłyszeć.

Houston
Współpraca z Ofelią zaowocowała mocno elektronicznym utworem Houston
Nasze głosy ładnie się do siebie przytuliły i pięknie grają zarówno barwowa jak i emocjonalnie opowiadając historię ucieczki z popsutego świata. Naszym pojazdem jest miłość, a uciekamy stąd bo mamy problem Houston, ze wszystkim.

OFELIA o singlu Houston
Jestem fanką projektu KaraśRogucki, każdego członka z osobna. Zaproszenie do tego utworu było zaszczytem i przyjemnością, bo marzyłam o tym już od dawna. Uwielbiam jak nasze głosy z Piotrem cudownie się przeplatają, nie mogę się doczekać wykonów na żywo!

Opinie (1)

  • Żona Katarzyna ma urodziny ...

    ... i idę. Proszę o modlitwę

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.