stat
Impreza już się odbyła

Karaoke

W każdy czwartek w Klubie Ygrek najzabawniejsze i najbardziej energetyzujące Karaoke w trójmieście. Jest to forma rozrywki pochodząca z Japonii, polegająca na śpiewaniu znanych przebojów na tle odtwarzanego z nagrania akompaniamentu instrumentalnego bez warstwy wokalnej. Ale moi drodzy nie martwcie się, że nie znacie całego tekstu ulubionego przeboju, gdyż na monitorach wyświetlane są specjalnie dla śpiewających słowa utworów.

w każdy czwartek (do 30.12), godz. 21:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy czwartek (do 30.06.2022), godz. 21:00

Wstęp wolny
Stanie na scenie w świetle reflektorów z mikrofonem w ręku to jednak nie jedyna atrakcja naszego Karaoke. Każdy wykonawca dostaje u nas prezent w postaci kuponu, który może wymienić w barze na piwko. O tym kto zasłużył na nagrodę decyduje nasza porywająca i pełna wigoru prowadząca - MARY JANE RAZOR oraz zebrana w naszym klubie publika.

Kochani nie pozostaje Wam nic innego jak zebrać ekipę i przybywać tłumnie do nas. Ekscytującą zabawą i umileniem Wam wieczoru zajmą się prowadzący Karaoke oraz barmani. Co więcej! Jeśli któryś z Was miałby ochotę na tańce - to nie ma najmniejszego problemu, gdyż każdy blok Karaoke oddzielają przerwy taneczne! Wówczas można wyszaleć się na parkiecie przy najnowszych, radiowych przebojach, a także przy hitach lat 60, 70, 80 oraz 90.

Start godzina 21:00
Miejsce Klub Studencki Ygrek

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.