• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kabaret Starszych Panów - koncert piosenek Wasowskiego i Przybory

cze 14-15

piątek - sobota, godz. 19:30

Gdynia,
bilety 60 zł
ulgowy 45 zł
Kup bilet
wrz 20

piątek, godz. 18:00, 20:30

bilety 90 - 120 zł
Kup bilet
XII Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Form Muzycznych - Sopot 2011

koncerty w Trójmieście


"Kabaret Starszych Panów" - koncert piosenek Wasowskiego i Przybory

W programie m.in.:
"Walc Embarass"
"Piosenka jest dobra na wszystko"
"Ja dla Pana czasu nie mam"
"Dla Ciebie jestem sobą"
"Na całej połaci śnieg"
"Dzień dobry, Mr Blues"

Wykonawcy:
Małgorzata Nakonieczna - śpiew
Paweł Lipski - fortepian, aranżacja

Wykonawcy:
Małgorzata Nakonieczna - wokalistka. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Kielcach /17 lat/, Przygodę ze śpiewem zaczęła w wieku 4,5 lat.
Od tego czasu zdobyła liczne nagrody i wyróżnienia. Wielokrotnie występowała w programach muzycznych TVP czy TVN. Można ją było zobaczyć w programie "Szansa na sukces" , gdzie m.in. zwyciężyła w programie z grupą Bajm. Ma niezwykłą barwę głosu, świetnie interpretuje utwory jazzowe, soulowe. Bardzo dobrze też czuje się w piosence aktorskiej, poezji śpiewanej. Fascynuje ją jazz oraz podobne brzmienia takie jak soul funky, gospel, swing. W 2008 roku wygrała Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego "Old Jazz Meeting" w Iławie. Od dwóch lat występuje wspólnie z Pawłem Lipskim jako akompaniatorem.

Paweł Lipski - pianista, akompaniator , aranżer, kompozytor. Studentem Wydziału Reżyserii Dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Stypendysta Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej w roku 2009.
Za jeden ze swoich największych sukcesów uważa udział w finale XXX Międzynarodowego Konkursu Młodych Muzyków Jazzowych Jazz Juniors Kraków 2006. Od kilku lat cyklicznie przygotowuje projekty jazzowe na Międzynarodowy Festiwal Kalejdoskop Form Muzycznych w Sopocie oraz Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo - Łomża. Są wśród nich: "Klasyka na jazzowo", "Rok liturgiczny w muzyce jazzowej" czy "Bach na jazzowo". We wszystkich projektach jest również autorem kompozycji.

Paweł Lipski od wielu lat z powodzeniem oddaje się akompaniowaniu wokalistkom. Współpracował m.in z Patrycją Kazadi, Małgorzatą Nakonieczną i Dominiką Dulny. Oprócz autorskich recitali z muzyką Agnieszki Osieckiej czy Kabaretu Starszych Panów ma na swoim koncie występy i nagrody na festiwalach: Stacja Kutno, OFPA w Rybniku czy Kalinowe Noce, Kalinowe Dnie w Częstochowie." Wielokrotny uczestnik warsztatów jazzowych w Puławach czy Koszalinie. Od lat współpracuje ze Studiem Piosenki Pop - Art przy Miejskim Domu Kultury w Łomży jako aranżer i akompaniator, Filharmonią Kameralną w Łomży jako akompaniator i aranżer oraz z organizatorami Muzycznych Dni Drozdowo - Łomża. Jest liderem trio jazzowego , wzbogaconego przy niektórych projektach o kwartet smyczkowy.


Prowadzenie: Stanisława Grażyńska i Dariusz S. Wójcik
Miejsce koncertu: Sala Herbowa Urzędu Miasta Sopotu w Sopocie

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  30 zł
 • Bilet ulgowy
  20 zł
 • Kontakt
  58 521-37-50, 58 521-37-51
Bilety w cenie 30 PLN normalny i 20 PLN ulgowy, do nabycia w Urzędzie Miasta Sopotu
na 2 godziny przed koncertem.

Rezerwacja biletów pod numerem tel. 0608 253 928

Opinie