stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Julia Ostaszewska - Jego portret (2 opinie)

Podczas koncertu Julia Ostaszewska zaśpiewa utwory  ukazujące  wiele aspektów relacji damsko-męskich i zabierze nas na spotkanie ze znanymi piosenkami o miłości i nie tylko. Kim tak naprawdę jest mężczyzna? Na to pytanie spróbujemy znaleźć odpowiedź w trakcie koncertu!

w każdy poniedziałek (do 25.10), godz. 19.00

Gdańsk,
Wstęp wolny

w każdy piątek (do 29.10), godz. 18:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
Przy fortepianie towarzyszyć  będzie Andrzej Sienkiewicz.

koncerty w Trójmieście


Julia Ostaszewska

Tegoroczna licencjatka specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Ryszarda Minkiewicza. Gra w takich spektaklach jak Marysia ma Rysia i Ożenek w Gdyńskim Centrum Kultury. Wzięła udział w polskiej prapremierze spektaklu Eksperyment w reż. Piotra Jankowskiego. Zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie Ona w reż. Piotra Jankowskiego.

Andrzej Sienkiewicz

 Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu dr hab. Pawła Rydla. W latach 2006 - 2008 odbył studia podyplomowe w klasie prof. dr hab. Bogdana Kułakowskiego. Od 2008 roku pracuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim w specjalności musical jako akompaniator.
Od wielu lat koncertuje w Polsce i za granicą jako solista i z zespołami wykonując z dużym powodzeniem muzykę klasyczną, jazz, niejednokrotnie wykorzystując własne kompozycje. Bliską jego estetyce i wrażliwości jest również piosenka aktorska.
 

Opinie (2)

  • musical jako akompaniator

    nie kumam

    • 0 0

  • Ona jest piękna!

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.