• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jubileusz XV Lecia zespołu Podeszfa

Już 1 grudnia Klubokawiarnia Index utonie w gitarowych brzmieniach! Na scenie zagra legenda trójmiejskiej sceny muzycznej - podeszFa, która obchodzić będzie swoje XV urodziny, oraz laureat przeglądu FunFar - Rushed Hope. Rock On!

mar 9

sobota, godz. 18:00

Gdynia,
bilety 99 zł
przedsprzedaż 80 zł
Kup bilet
kwi 28

niedziela, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 75 zł
przedsprzedaż 60 zł
Kup bilet
Zapraszamy!
1.12.2023
Klubokawiarnia Index
ul. Polanki 66
start o godzinie 18
wejście za darmo

rock / punk - koncerty w Trójmieście


podeszFa
Zespół powstały w 2008 roku w Gdańsku. Grają punk rocka z elementami SKA. Twórcy takich kultowych utworów jak 3 Browary, Świnka Morska, Stan czy Komarzyca. Po kilku latach niebytu, reaktywują się koncertowo specjalnie by celebrować swoje 15te urodziny. Jak sami mówią będą stare szlagiery, trochę nowości, niespodzianek i przede wszystkim energia jak sprzed lat.
https://www.facebook.com/podeszfa/
https://youtu.be/neh4F1v694A?feature=shared
https://youtu.be/Y5vPLJZuxVg?feature=shared

Rushed Hope
Rushed Hope to trójmiejski zespół określający się przedstawicielem szeroko pojętego rocka melodyjnego z domieszką metalu i progresji. Ich utwory charakteryzuje urozmaicona warstwa instrumentalna oraz refleksyjne teksty na tematy takie jak: egzystencja, poszukiwanie sensu, własnej tożsamości oraz miłości. Chęć ucieczki od mainstreamu nie powoduje jednak, że w ich muzyce nie słychać także wokoło popowych inspiracji. Zespół założony w 2019 roku w Gdyni przez Olę Baczewską, Martę Zołotar, Jana Kozuba i Igę Gronowską. Od 2023 roku występuje w 5 osobowym składzie z Niną Milczek.

Zwycięzcy przeglądu zespołów studenckich FUNFAR 2023 oraz Garaż i Podwórko 2021 w gdyńskim klubie Ucho; uczestnicy festiwalu Metropolia jest okey w 2021 roku oraz Gdynia Rockz! 2022. Doświadczenie sceniczne zbierali w takich miejscach jak gdyńska Muszla, klub Parlament, klub Ucho... Aktualnie kończą pracę nad debiutanckim albumem.

Opinie