• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jest Sax. Jest Sex - DJ Noz vs Tomi (sax) (2 opinie)

Już od 1 sierpnia Wasz ulubiony klub w Sopocie zaprasza Was na cykl imprez pod hasłem "Summer Jam 2011! Czekamy na Was przez pełne 7 dni w tygodniu od godziny 22:00. Najlepsi DJe z Trójmiasta, jak i innych miast Polski, goście z zagranicy, wokaliści i instrumentaliści, a do tego moc atrakcyjnych promocji na barze i niespodzianek od organizatorów!

w każdą sobotę (do 28.12), godz. 22:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Bądź konieczne! Więcej na www.egoclub.pl

A już dziś - EGOTERAPIA - a za deckami DJ NOZ

DJ NOZ pochodzi z Gdańsku. Ze swoim kuferkiem płyt podróżuje po całym kraju. Występuje w najróżniejszych miejscówkach, z większą lub mniejszą częstotliwością gdzie raczy klubowiczów dźwiękami bazującymi na disco-funku, hip-hopie i r'n'b. Najczęściej łączy klasyki z nowoczesnymi elektronicznymi brzmieniami dodając do tego rytmy danchallowe, zahaczając o gitarowe riffy a nawet gorące rytmy latino. Rezultatem tak przemyślanego mixu party bangerów, brejków, klasyków i mashupów połączonych z hip- hopowym stylem grania jest wybuchowa dawka taneczno-miejskich dźwięków, które najprościej określić jako "eN O Zet Style".

Już w prawie 10 letniej przygodzie z dj'ingiem zajmował się najróżniejszymi jego gałęziami. Przygotowywał m.in. muzykę do pokazów tańca, mody, sztuk teatralnych. Występował jako aktor w przedstawieniu Teatru Muzycznego w Gdyni - 12 ławek. Dogrywał skrecze i występował z raperami. Jest autorem serii mix'ów o nazwie "Mixtyfikacja" oraz "Oldies". Jednak jak sam mówi o sobie głównie skupia się na tym by być oryginalnym i nietuzinkowym "Party Dj'em".

Na swoim koncie ma koncerty w większości liczących się klubów trójmiasta i całej Polski. Udanie zaliczył występy zagraniczne m. in. w: Czechach, Szwecji, Brazylii, Anglii, Egipcie. Suportował wielu polskich i zachodnich artystów związanych z kulturą hip-hop. Do najciekawszych wydarzeń zalicza wspólny występ z Dj Kool'em, Kurtis'em Blow'em (zastąpił dj'a K. B. na jednym z występów) oraz A. Skillzem i Dj'em Sub Zero.

Ma na swoim koncie propagowanie i organizację kilku nie istniejących już kultowych imprez cyklicznych w trójmieście. Ponadto zajmuje się bookingiem artystów oraz organizacją balang w całym kraju, na które zaprasza głównie gości z zagranicy. Można go spotkać w soundsystemach z raperami i piosenkarzami r'n'b. Jest także dobrze znany w środowisku sportów extreme (cable wake oraz kitesurfing).

Więcej informacji. Kalendarium, pliki do pobrania, relacje z imprez, zdjęcia i aktualności:
www.djnoz.pl www.djnoz.blogspot.com www.facebook.com/djnozpl www.soundcloud.com/djnoz

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  10 zł
wjazd za darmo

Opinie (2)

 • dobra cena

  bilety: 10 zł wjazd za darmo


  napewno wpadam

  • 0 0

 • ale ja nie wiem jak sie gra

  czesc, wpadlbym, ale sie wstydze troche, wiec nie wiem czy bede gral

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.