stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jerz Igor - koncert

Zapraszamy na koncert mikołajkowy o Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Wystąpi zespół Jerz Igor.

W Dniu Dziecka ubiegłego roku w internecie pojawiła się piosenka tajemniczego zespołu Jerz Igor zatytułowana "Królewicz". W ciągu dwóch tygodni odsłuchano ją ponad dziesięć tysięcy razy!

muzyka alternatywna - koncerty w Trójmieście


Autorzy piosenki to Jerzy Rogiewicz i Igor Nikiforow, muzycy znani z licznych zespołów warszawskiej sceny niezależnej, m.in.: Levity, Pink Freud, Hokei, Paula & Karol, Warszawska Orkiestra Rozrywkowa czy zespoły Marcina Maseckiego. A sukcesie pierwszego utworu postanowili nagrać całą płytę z piosenkami dla dzieci.

Igor Nikiforow - na co dzień manager artystyczny Cafe Kulturalna przy Teatrze Dramatycznym w Warszawie, gdzie regularnie organizuje koncerty i inne wydarzenia, prezentując najciekawsze zjawiska niezależnej kultury zagranicznej i krajowej. Muzyk, kompozytor, aktywny członek warszawskiego środowiska muzyki niezależnej.

Jerzy Rogiewicz - urodzony w Bydgoszczy kompozytor, perkusista i pianista, absolwent kompozycji na Akademii Muzycznej w Krakowie. Od kilku lat współtworzy niezależną scenę muzyki warszawskiej skupioną wokół wydawnictwa Lado ABC.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
  • Bilet ulgowy
    20, 10 zł
BILETY: 10 zł ulgowy, 20 zł normalny, 50 zł rodzinny (2+2)
do nabycia w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego,
codziennie w godz. 14:00 - 19:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.