• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Jaś i Małgosia

Jak potoczą się losy dzieci, które pewnego dnia postanowiły wybrać się do okolicznej cukierni po ulubione słodkie wypieki? Tego dowiedzą się najmłodsi, którzy 15 października zasiądą przed sceną teatralną Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan, aby obejrzeć spektakl "Jaś i Małgosia".

maj 9

czwartek, godz. 12:00, 19:00

bilety 80 - 110 zł
Kup bilet
Każdy z nas marzy, by pewnego dnia przeżyć fascynującą przygodę i by wśród szeregu zwyczajnych, szarych dni pojawił się ten niezapomniany i niezwykły. Takie właśnie niezwykłe chwile przeżyją bohaterowie przedstawienia "Jaś i Małgosia" - miłośnicy słodkich przysmaków, którzy przyjdą pewnego ranka do ulubionej, maleńkiej cukierni.
Na głodne łasuchy czekają... puste półki i piekarz, który aby umilić klientom czas oczekiwania na pyszne pierniki, baby i torty, zaczyna snuć ciekawą opowieść. Bohaterowie przenoszą się w magiczny świat baśni o Jasiu i Małgosi. Do wyczarowania opowieści bohaterom posłużą kuchenne akcesoria i już po chwili w cukierni wyrośnie las z foremek, a książka kucharska zamienia się w chatkę drwala.

Przedstawienie opiera się na zasadach teatru przedmiotu. W spektaklu pojawiają się dwie sceny - rzeczywista i baśniowa. Istnieje również plan narratorski, w którym komentowana jest baśń. Chwile spędzone przed teatralną sceną umili najmłodszym muzyka, skomponowana przez znanego kompozytora Krzysztofa Dziermę.

Teatrzyk pt. "Jaś i Małgosia" odbędzie się 15 października w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108 w Rumi. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Opinie