• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza odwołana

Irena Santor

pop

Zapraszamy na wyjątkowe koncerty Pierwszej Damy polskiej piosenki - Ireny Santor! Irena Santor bilety na koncerty już w sprzedaży!

maj 26

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 99 - 160 zł
Kup bilet
mar'25 15

sobota, godz. 18:30

bilety 79 - 249 zł
Kup bilet
O Irenie Santor
Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy, w tym roku obchodzi Diamentowy Jubileusz pracy. Z tej okazji Artystka wyrusza w wyjątkową trasę koncertową - JUBILEUSZ. Śpiewam, czyli jestem.

pop - koncerty w Trójmieście


Kryształowo czysty głos, wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej artystkę ponadczasową. Znają Ją wszyscy, bez względu na wiek. Jej piosenki wciąż są aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą, która niezmiennie od lat jak magnes przyciąga publiczność. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. "Tych lat nie odda nikt", "Powrócisz tu", "Już nie ma dzikich plaż", "Embarras".

Trasa Ireny Santor Śpiewam czyli jestem - na jubileuszowych koncertach Ireny Santor zabrzmią niezapomniane przeboje, a także nowe piosenki, które już znalazły uznanie publiczności. Muzyczną podróż dopełnią opowieści i wspomnienia Ireny Santor.

Przed nami spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz szczerymi emocjami, z których zrodziły się najwspanialsze kompozycje Artystki.

Opinie